Анкера

Випробування анкерних кріплень лабораторією VERUM

Анкерні кріплення

Анкерні кріплення широко застосовуються в різних видах будівельних робіт. Відмінні риси цього кріплення – висока міцність і простота монтажу. До областей діяльності, на яких спеціалізується будівельна лабораторія Verum, відноситься і випробування анкерних кріплень на несучі якості.

Види випробувань анкерних кріплень

Випробування анкерних кріплень можуть проводитися до початку будівельних робіт (етап проектування) і після монтажу анкерів.

У першому випадку метою перевірки є коректний підбір кріплень і визначення навантаження, яку здатний витримати той чи інший анкер. Другий вид випробувань спрямований на перевірку вже встановлених анкерних систем на предмет міцності і безпеки.

Існує кілька основних різновидів анкерів:

  • клинові;
  • забивні;
  • стрижневі;
  • заставні (анкерні болти);
  • хімічні.

Принципова різниця між ними полягає в способах їх закріплення, але загальна вимога, що пред’являється до кожного з видів – відповідність їх якості державного стандарту.

Будівельна лабораторія Verum пропонує своїм клієнтам проведення випробувань всіх видів анкерних кріплень. Наші фахівці використовують в роботі високочутливе обладнання, що дозволяє отримати точні результати досліджень в максимально короткий відрізок часу. Результати досліджень надаються замовникові відразу ж після закінчення проведення випробувань.

Компанія Verum проводить випробування анкерних кріплень на наступні якості:

1. Стійкість до виривання (випробування на виривання).

2. Стійкість до зрізу (зім’ятість).

3. Опірність до корозії.

4. Удароміцність.

Залежно від спрямованості випробування проводяться в лабораторних умовах або на будівельному об’єкті (польові випробування).

Перевірка надійності анкерних кріплень представляє особливу важливість в тих випадках, коли на анкер передбачається високе навантаження – утримання великовагової конструкції, монтаж ліфтових шахт, сходових прольотів, консолей і т.д. У більшості випадків від надійності кріплення залежить безпека використання всієї конструкції, а значить – людські життя.

Якісні і вчасно проведені випробування не тільки забезпечать довгу службу будівельної конструкції, але і допоможуть заощадити чималі кошти. Співпрацюйте з фахівцями VERUM, ми чекаємо ваших заявок!

ico-concrete-cube
Вартість послуги
27/05/2024
1320 грн/шт