Арматура

Визначення міцності арматури на розтяг

Визначення ваги і розміру арматури

Визначення міцності муфтових з'єднань арматури

Визначення міцності зварного шва араматури

Будівельна арматура є затребуваним будівельним матеріалом у всіх галузях. Вона стає важливим компонентом залізобетонних конструкцій, що впливає на їх міцність і довговічність. До металевих прутів пред’являються високі експлуатаційні вимоги, перевірити відповідність яким дозволяє комплексне випробування арматури. Лабораторно-дослідний центр Verum здійснює професійний контроль якості арматурних робіт і пропонує оптимальні умови співпраці.

Особливості випробування арматурних виробів

Одним з ключових експериментів є випробування металів на розтяг. Саме цей показник дозволяє точно визначити клас і експлуатаційні властивості армуючих матеріалів, що допомагає розрахувати допустимі навантаження і провести інші проектні обчислення.

Арматурну сталь перевіряють на розтягування і вигин в холодному стані, використовуючи контрольні зразки з кожної партії. Перевірку на розтягнення проводять за допомогою спеціального обладнання після попереднього нанесення на прути розмітки. Збільшення навантаження відбувається до моменту розриву вироби, який дозволяє встановити коефіцієнт розтягування.

Випробування на вигин передбачає деформацію прутів до заданого кута за допомогою котків. Кінцевий результат оцінюють за відсутності зламів, тріщин, надривів і інших пошкоджень.

Тільки комплексний підхід і розуміння всіх тонкощів процесу дозволяють отримати максимально точні і достовірні результати випробувань, тому таку роботу слід довірити професіоналам.

Компанія Verum пропонує випробування арматури з гарантією якості. Наші фахівці оперативно виконають весь спектр робіт і підготують документацію, яка повністю відповідає нормативним вимогам. Співпрацювати з нами вигідно і зручно. Переконайтеся самі!