Визначення міцності арматури на розтяг

Визначення міцності арматури на розрив – одна з найважливіших операцій в будівництві. Від того, наскільки високі характеристики міцності даного елемента конструкції, і наскільки точно вони були визначені, залежить міцність і стійкість всієї будівлі, безпеку його експлуатації і термін служби. Міцність арматури на розрив є вкрай значущим показником, який характеризує ступінь її максимального розтягування при впливі критичних навантажень на металеву конструкцію і всю будівлю в цілому. Випробування на розтягування сприяють визначенню класу арматури і її якості. Завдяки цьому відсіваються непридатні для будівництва зразки, а що залишилися використовуються найбільш ефективно.

Випробування арматури на розрив здійснюється із застосуванням спеціального верстата – розривний випробувальної машини. Даний агрегат здатний провокувати високі навантаження на випробовувані зразки, аналогічні тим, які буде відчувати арматура після закінчення будівництва будівлі. Випробування на розрив проходить наступним чином:

  • Арматура розрізається на фрагменти довжиною мінімум 20 см і ретельно шліфується
  • На отримані фрагменти наноситься розмітка
  • Зразок встановлюється в верстат і фіксується за допомогою затискних механізмів, що забезпечують міцне стиснення
  • Починається процес розтягування. Машина поступово збільшує навантаження, аж до повного руйнування випробуваного зразка
  • Розірвану арматуру знімають з верстата, встановлюють на вимірювальний прилад, з’єднують в місці розриву і проводять виміри, на підставі яких вираховується коефіцієнт розриву. Після цього випробування арматури на міцність і щільність закінчується. Отримані результати вносяться до протоколу випробувань.

Лабораторія Verum проводить випробування на розтягнення металів і готова виконати обсяги робіт для об’єктів будівництва по всій Україні. Ми пропонуємо допомогу кращих фахівців в Україні та співпрацю на найвигідніших умовах для замовників. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-armature-tension
Вартість послуги
06/09/2022
195 грн/шт