Визначення міцності муфтових з’єднань арматури

Визначення міцності муфтових з’єднань арматури є найважливішою операцією (поряд з випробуваннями арматури на розтяг). У деяких випадках довжини даного елемента металевої конструкції недостатньо для здійснення монтажу цільного каркаса. Тому під час будівництва вдаються до використання муфтового з’єднання, від міцності якого залежить стійкість і надійність всієї конструкції і подальша безпека експлуатації будівлі.

Випробування муфтових з’єднань арматури відбуваються аналогічно дослідженню даного елемента металевої конструкції на розтягнення. Для проведення даного експерименту використовується спеціальне обладнання – розтягує верстат. Наданий зразок у вигляді з’єднаний муфтою двох фрагментів арматури закріплюється в затискних механізмах, міцності стиснення яких досить для розриву випробуваного матеріалу. Перед цим ділянки арматури, які будуть закріплені в затискачах, попередньо шліфуються для усунення задирок і інших нерівностей, що заважають проведенню випробування. Верстат поступово підвищує навантаження до моменту розриву випробуваного матеріалу (в даному випадку – муфтове з’єднання). Отримані результати ретельно протоколюються.

Лабораторія будівельних випробувань Verum проводить визначення міцності муфтових з’єднань арматури, застосовуючи новітнє високоточне обладнання, що дозволяє отримати якісні результати випробувальних робіт. Ми пропонуємо вам замовити послуги випробувань матеріалів для вашого будівельного об’єкту з нашою компанією на вигідних умовах. Ми оперативно надаємо всю необхідну документацію, а також ви будете мати можливість відстежувати виконання наших робіт в онлайн-програмі Verum.

ico-armature-mufta
Вартість послуги
24/07/2024
432 грн/шт