Визначення міцності зварного шва арматури

Визначення міцності зварного шва арматури – одна з найважливіших операцій в будівництві. Випробування зварних швів дають можливість дізнатися точний стан елементів каркасної або залізобетонної конструкції, визначити ступінь їх цілісності або наявність з’явилися дефектів (внаслідок допущених при проектуванні або монтажі помилок, або інших причин). Але без застосування спеціалізованої апаратури за допомогою оптичного огляду можна виявити виключно незначну частину дефектів (наприклад, відколи, тріщини, пори в арматурі, пропущені зварюванням ділянки). Решта дефекти ховаються в глибині структури металу.

Контроль якості зварних з’єднань металоконструкцій проводиться з використанням наступних неруйнівних методів сканування:

  • Радіаційної дефектоскопії. Заснована на рентгенівському випромінюванні, проникаюче всередину металу і фіксує на плівці виявлені дефекти.
  • Капілярної дефектоскопії. Використовуються проникаючі рідини і ідентифікатори, що показують місце розташування і розмір зазорів, мікротріщин і отворів.
  • Ультразвукової дефектоскопії. Випробування зварних з’єднань будується на ультразвуковому випромінюванні, проникаюче углиб металу і що виявляє наявність дефектів (а також їх точне місце розташування, величину і форму).
  • Магнітного контролю. Навколо досліджуваного зразка створюється магнітне поле, яке спотворюється біля уражених областей.
  • Оптичного огляду. Найпростіший контроль якості зварних з’єднань, що виявляє поверхневі великі дефекти.
  • Інші технології сканування (із застосуванням вихрових струмів і т.п.).

Будівельна лабораторія Verum здійснює контроль зварних швів ДСТУ на найвигідніших умовах для замовників. У нас ви знайдете найвищу якість послуг, що надаються, оперативне виконання випробувальних робіт, повне складання протоколів досліджень і абсолютно точні результати. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-armature-steam
Вартість послуги
27/05/2024
510 грн/шт