Визначення ваги і розміру арматури

Визначення ваги і розміру арматури в лабораторії проводиться для проведення подальших розрахунків і випробувань (наприклад, для з’ясування міцності на вигин або на розтягнення). Для здійснення даної операції використовується високоточне обладнання, що дозволяють зробити вимірювальні роботи з точністю до часток міліметра.

Визначення розміру арматури лабораторними методами полягає у використанні спеціальних вимірювальних приладів, параметри яких точно відповідають всім будівельним нормам і правилам. Діаметр визначається за допомогою штангенциркуля і інших високоточних вимірювальних приладів. Лінійкою з’ясувати дану величину з абсолютною точністю не представляється можливим, так як арматура не є гладким виробом (її поверхня має різні рельєфні перерізу). На підставі цієї інформації вираховується площа поперечного перерізу.

Визначення ваги арматури лабораторними методами здійснюється на основі отриманих результатів при вимірюванні розмірів досліджуваного зразка (діаметра арматури і площі поперечного перерізу). Вищевказані дані дозволяють за допомогою ДСТУ визначити максимально точну вагу арматури певної марки з мінімальною похибкою.

Будівельна лабораторія Verum виробляє максимально точне визначення ваги і розміру арматури в найкоротші терміни. Наша технологічна база укомплектована сучасним високоточним вимірювальним обладнанням, що дозволяє отримувати результати з мінімальною похибкою. У штат нашого дослідницького центру входять кращі фахівці. Ми пропонуємо вам найбільш вигідні умови співпраці в сукупності з високою якістю послуг. Телефонуйте, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-armature-weight
Вартість послуги
24/07/2024
237 грн/од.