Бетон та бетонні конструкції

Визначення міцності бетону (кубики)

Визначення міцності бетону ультразвуковим методом

Визначення міцності бетону по кернам

Визначення міцності бетону (Молоток Шмідта)

Визначення міцності бетону відривом зі сколюванням

Визначення водонепроникності бетону

Вхідний контроль якості бетону (конус)

Визначення робочого армування бетонних конструкцій

Бетон та бетонні конструкції є поширеними будівельними матеріалами, до експлуатації яких пред’являються високі вимоги. Компанія Verum пропонує комплексний контроль якості бетону і відмінні умови співпраці.

Актуальні методи визначення міцності бетону

Міцність на стиск є базовим контрольований параметр для бетонних виробів. Він має на увазі фізичні властивості матеріалу, а також реакцію і опір впливу різних чинників руйнування. Професійні лабораторні випробування бетону компанія Verum проводить відповідно до встановлених стандартів і норм.

Стандартний метод передбачає проведення випробувань на контрольних зразках, склад парламенту й властивості яких повторюють аналогічні показники використовуваних матеріалів. Але такий контроль якості бетонних робіт ДБН при якому суворо дотримуються, всеж таки не гарантує високої точності.

Більш ефективним є випробування будівельних конструкцій з використанням кернів, однак цей метод досить трудомісткий і дорогий.

Найактуальнішими і затребуваними сьогодні вважаються методи неруйнівного випробування міцності бетону. Вони дозволяють отримати об’єктивну оцінку якості бетону та бетонних конструкцій швидко і недорого. Серед їх числа можна виділити ультразвукове обстеження (ультразвук), перевірку на пружний відскік і ударний імпульс, спосіб відриву сталевих дисків і відрив зі сколюванням.

Якісне ДСТУ обстеження будівель і споруд передбачає підбір оптимальних методів і їх поєднань під індивідуальні особливості кожного об’єкта. У нашій компанії працюють кращі фахівці, які виконають контроль якості залізобетонних виробів для вашого об’єкта з підготовкою всієї необхідної виконавчої документації. Співпрацювати з Verum вигідно, зручно і приємно. Звертайтеся!

Метод визначення міцності бетону при ультразвуковому випробуванні