Вхідний контроль якості бетону (конус)

Надійність, безпеку і довговічність бетонних конструкцій багато в чому залежать від якості і властивостей застосовуваних матеріалів. Тому вхідний контроль якості бетону (конус) є важливим етапом будівельних робіт. Його професійне проведення на вигідних для клієнта умовах забезпечують фахівці компанії Verum.

Особливості та завдання контролю бетону

При роботі з бетоном однією з ключових характеристик цієї суміші вважається рухливість. Дана властивість проявляється в здатності бетону заповнювати ємність заданої форми і забезпечувати однорідність структури після ущільнення. Вибір певного рівня рухливості бетонної складу обумовлюється специфікою робіт, що проводяться. А вимір даного параметра проводиться перед початком будівельного процесу із застосуванням бетону.

Осадка конуса бетону ДСТУ дозволяє з максимальною точністю визначити ступінь рухливості. Для перевірки застосовується спеціальний усічений конус, виготовлений з тонкої сталі. Висота виробу становить 300 мм, а діаметр нижнього і верхнього підстав – 200 і 100 мм відповідно. Очищений від попередніх випробувань конус заповнюють сумішшю бетону, ущільнюючи шари металевим багнетом, а потім швидко знімають конус, даючи суміші осісти під силою тяжіння. Саме різниця між висотою конуса і кінцевої висотою суміші після осідання і стане показником, за яким можна визначити рухливість бетону.

Наша лабораторія випробування будівельних матеріалів Verum виконає вхідний контроль якості бетону (конус) швидко і якісно. Ми пропонуємо актуальні ціни, оперативність послуг і високу точність результатів. Звертайтеся!

ico-concrete-conus
Вартість послуги
24/07/2024
1110 грн/1 шт.