Визначення міцності бетону (кубики)

Контроль міцності бетону є важливим етапом проведення проектних і будівельних робіт. Від якості та надійності матеріалу залежить безпечна експлуатація та довговічність конструкцій. Компанія Verum проводить комплексні випробування зразків бетону і гарантує вигідні умови співпраці.

Випробування бетону на міцність при стисненні: особливості та вимоги

Оцінка міцності бетонних конструкцій передбачає вимір мінімальних зусиль, при яких руйнуються підготовлені контрольні зразки при їх статичному навантаженні. Як пробних виробів часто використовуються саме бетонні кубики, параметри, спосіб підготовки та випробування яких регламентуються ДСТУ 10180 і ДСТУ 28570.

При підготовці зразків відібрані проби бетонної суміші укладаються в спеціальні форми встановлених розмірів. Через добу після ущільнення вони піддаються розпалубці, змазування і затвердінню, після чого куби готові до проведення випробування бетону на міцність ДСТУ.

ico-concrete-cube
Вартість послуги
26/02/2024
267 грн/шт

 

Для визначення міцності при перевірці на стиск зразки поміщаються в спеціальну машину, піддаючись зростаючого тиску. Гідравлічне управління забезпечує досягнення високої точності розподілу навантаження і результати з похибкою всього в 3-4 кг / см2. В ході випробувань вдається встановити і фактичний клас міцності бетону.

Визначення міцності бетону (кубики) дозволяє зробити експертний висновок, що містить:

  • Результати проведених випробувань
  • Комплексну оцінку міцності і інших властивостей бетону
  • Корисні рекомендації по поліпшенню складу бетонної суміші.

 

Як лабораторія Верум обслуговує об’єкти

Наша лабораторія пропонує своїм клієнтам зручну і ефективну форму роботи з комплексного обслуговування об’єктів, в яку також входить тестування зразків бетону. При оформленні замовлення на обслуговування ми узгоджуємо регламент контролю зразків бетону (кубики) для об’єкта і фіксуємо це в програмі VERUM.

Далі працює автоматичний процес обслуговування лабораторією:

  • За 2 дні до дати регламенту лабораторія зв’язується з виконробом об’єкта і погоджує акт відбору зразків.
  • За регламентом лабораторія вивозить зразки з об’єкта.
  • За регламентом об’єкта лабораторія проводить випробування зразків.
  • В день проведення випробування зразків дані про результати відображаються в особистому кабінеті замовника.
  • Раз на тиждень програма автоматично формує протоколи випробувань на групу зразків за період. Всі протоколи відображаються в особистому кабінеті замовника.
  • Раз на місяць усі оригінали протоколів випробувань пересилаються замовнику через службу доставки Нова Пошта.

Фахівці компанії Verum проведуть випробування бетонних кубиків в мінімальні терміни, гарантуючи актуальні ціни, точність розрахунків і відповідальність за наданий клієнтові висновок. Наша лабораторія має філії в регіонах України. Лабораторія Verum пропоную послугу визначення міцності бетону (кубики) у місті Львів, Ланівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Раковець, Самбір, Мостиська.  Звертайтеся!

 

Визначення міцності бетону (кубики) в будівельній лабораторії VERUM

Поширені запитання
Якого розміру повинні бути зразки бетону (кубики)?

Зразки для визначення бетону на міцність готують у формі куба розміром сторони 100 мм. При переході на євростандарт будуть циліндри.

Згідно ДСТУ Б В.2.7-214-2009 (пункт ДСТУ 4.1.1.), є певні стандарти зразків бетону.

Коли будуть відомі результати випробування бетону (кубики)?

Отримані зразки бетону (кубики) випробовуються в той же день, коли термін набору міцності бетону зразків відповідає 28 добі (за замовленням клієнта на 7 або 14 добу). В особистому кабінеті програми лабораторії VERUM замовник зможе побачити результати випробування зразків день в день.