Визначення міцності бетону (Молоток Шмідта)

Міцність бетонних конструкцій є ключовою характеристикою, від якої залежать безпечна експлуатація та довговічність об’єкта. Під цим показником маються на увазі здатність бетону протистояти руйнівній дії зовнішніх чинників. Визначити його можна кількома способами, серед яких і метод пружного відскоку. Він відноситься до числа неразрушающих способів перевірки і передбачає застосування спеціального обладнання, яким і є молоток Шмідта.

Компанія Verum пропонує професійне визначення міцності бетону (молоток Шмідта) на оптимальних умовах.

Молоток Шмідта: принцип роботи

Молоток Шмідта, який отримав у вітчизняних фахівців назва «склерометр», є приладом для вимірювання твердості за принципом пружного відскоку. Він був розроблений в середині минулого століття швейцарським інженером, на честь якого і був названий. Саме цей пристрій вперше надало можливість визначити міцність бетону безпосередньо на об’єкті будівництва.

Дія методу грунтується на вимірі твердості бетонної поверхні. До бетону притискається спеціальний штамп, по якому наносяться удари молотком. Після цього система пружин забезпечує вільний відскік ударника. А яка вимірюється величина цього відскоку є непрямою характеристикою міцності матеріалу.

Визначення міцності бетону (молоток Шмідта) проводять, розбивши на квадрати досліджувану ділянку конструкції. Всі свідчення відскоку точно фіксуються і порівнюються, що дозволяє розрахувати середній показник. Етапи і результати випробувань оформляються в заключний звіт.

Компанія Verum ефективно застосовує метод пружного відскоку для визначення міцності бетону, пропонуючи якісні та доступні за ціною послуги. Звертайтеся!

ico-concrete-shmidt
Вартість послуги
17/04/2024
720 грн/конструкція