Визначення міцності бетону по кернам

Відбір і випробування міцності бетону по кернам – це один з найбільш актуальних методів руйнівного визначення міцності бетонних конструкцій. Він дозволяє точно встановити фізичні характеристики матеріалу, а також провести візуальний огляд зразків з метою отримання максимально повної інформації. Лабораторія Verum проводить комплексний аналіз кернів і гарантує високу точність результатів досліджень.

Особливості та етапи методу кернів

Дослідження кернів дозволяє визначити міцність бетону по мінімальному зусиллю, необхідному для руйнування вибуренного зразка. Кількість, розміри, місця випилювання і інші характеристики пробних виробів встановлює керн ДСТУ. Для отримання матеріалу використовують спеціальний керноотборнік.

Випробування з використанням даного методу припускають послідовне виконання етапів:

  • Буріння з відбором керна. Місця відбору матеріалу строго регламентовані, а схема їх розташування додаються до звіту.
  • Підготовка відібраних зразків. Даний процес проводять згідно з ДСТУ 28570.
  • Випробування на міцність.

Циліндричні зразки за допомогою лабораторного обладнання перевіряються на стиск. До обстеження допускаються тільки пробники, які не мають пошкоджень і дефектів. Результати випробування фіксуються в таблиці. На підставі отриманих даних обчислюється міцність кожного керна, який відповідає певній ділянці бетонної конструкції.
Остаточні результати випробувань будуть відображені в технічному звіті, який і отримує замовник.

Компанія Verum виконає перевірку міцності бетону за методом кернів швидко, вигідно і якісно. Наші консультанти також нададуть допомогу в вирішенні всіх супутніх питань. Замовляйте наші послуги в будь-який час!

ico-concrete-kern
Вартість послуги
27/05/2024
1860 грн/шт