Визначення міцності бетону ультразвуковим методом

Определение прочности бетона ультразвуковым методом. Объект ЖК Вознесенский, Киев

В сучасних умовах руйнівні методи контролю міцності бетону вважаються дуже актуальними. Їх дія заснована на взаємозалежності непрямих характеристик, одержуваних за допомогою приладів, і фактичної міцності бетонних конструкцій. Серед усього розмаїття способів перевірки ультразвуковий контроль бетону часто застосовується фахівцями, адже він забезпечує високу точність показників. Вигідно замовити послуги визначення міцності бетону можна в компанії Verum.

Визначення міцності бетону ультразвуком

Неруйнівний контроль бетону ультразвуковим методом (ультразвук) використовують для визначення міцності бетонних виробів в установленому проектом віці, а також віці, який перевищує проектний. Непрямої характеристикою в такому випадку стає швидкість поширення ультразвукових хвиль і інші параметри.

Визначення міцності бетону неруйнівним методом ультразвуку регламентується ДСТУ 17624. Всі вимірювання проводяться за допомогою наскрізного або поверхневого методів проникання. У першому випадку датчики кріпляться з різних сторін досліджуваного об’єкта, у другому індикатори розташовані лише на одній стороні.

Неруйнівний контроль міцності бетону застосовують на ділянках бетонних конструкцій, які не мають тріщин, відшарувань, пустот та інших пошкоджень. Міцність визначається експериментальним способом, при зіставленні непрямих показників з залежними характеристиками міцності.

Фахівці компанії Verum ефективно використовують ультразвуковий метод визначення міцності бетону і пропонують оптимальні умови співпраці. Ми забезпечуємо доступні ціни, відповідальний підхід і оперативне виконання замовлення. Звертайтеся, вас точно порадує результат наших робіт!

ico-concrete-ultrasound
Вартість послуги
17/06/2024
840 грн/конструкція