Визначення міцності бетону відривом зі сколюванням

Отрыв со скалыванием. Объект ЖК Пектораль, Киев

Міцність бетонних конструкцій може визначатися кількома методами руйнівного або неруйнівного типу. Актуальним способом є визначення міцності бетону відривом зі сколюванням. Наша компанія пропонує відмінні послуги лабораторних випробувань за оптимальною ціною.

Принцип дії методу

Відрив зі сколюванням є неруйнівний метод, дія якого заснована на взаємозв’язку параметрів міцності бетонних виробів і зусиль, необхідних для виривання з них спеціально закріпленого анкерного елемента разом з частиною навколишнього його бетону.

Лабораторні випробування бетону відривом зі сколюванням є особливою категорією робіт. Хоча вони класифікуються як неруйнівний вид діагностики міцності, лише сколювання частини бетонної поверхні дозволяє отримати бажаний результат перевірки. Цей спосіб, хоч і трудомісткий, гарантує високу точність визначення міцності. Його проведення та об’єктивність практично не залежать від якості поверхні і температури навколишнього середовища.

Визначення міцності бетону відривом зі сколюванням може бути застосоване на важких бетонних конструкціях, легких монолітних або збірних спорудах. Воно також підходить для обстеження залізобетонних виробів. Підготовка кріплень не забирає багато часу, вони можуть бути легко встановлені на плоскі ділянки поверхні.

Замовляючи послуги випробування бетону в компанії Verum, клієнт отримує:

  • Професійний підхід досвідчених фахівців
  • Швидке виконання замовлення
  • Високу точність розрахунків і відповідальність за результат
  • Консультації з усіх супутніх питань
  • Оптимальні ціни на всі види випробувань.

Співпрацювати з нами вигідно і зручно. Переконайтеся самі!

ico-concrete-skol
Варстість послуги
17/06/2024
1137 грн/місце