Визначення робочого армування бетонних конструкцій

Проведення будівельних і ремонтних робіт, а також технічна експлуатація будівель вимагають визначення точного розташування арматури. Ця необхідність зумовлена ​​тим, що будь-які непродумані дії можуть призвести до пошкодження армованих конструкцій та погіршення їх експлуатаційних властивостей. Крім того, зіткнення з арматурою може вивести з ладу дороге устаткування.

Визначення робочого армування бетонних конструкцій є одним з напрямків діяльності будівельно лабораторії Verum. Ми пропонуємо послуги випробувань різних будівельних матеріалів на вигідних умовах.

Методи пошуку арматури

Згідно прийнятих стандартів, армування конструкцій з бетону і виміри товщини захисного бетонного шару проводяться за допомогою магнітного методу. Він заснований на пошуку арматури за допомогою сканування досліджуваної поверхні, в процесі якого вдається отримати інформацію про взаємне розташування елементів арматури, товщині шару бетону, діаметрі стрижнів. Для отримання більш точних даних про параметри арматури також проводять додаткові розтину на контрольних ділянках бетонних конструкцій.

Застосування даного методу проходить в кілька етапів:

  • сканування армування за допомогою приладів неруйнівного контролю
  • фіксація даних про розташування верхньої сітки на бетонній поверхні і товщині захисту з шару бетону
  • уточнення діаметра стрижнів через розтин контрольних ділянок
  • складання загальної схеми і звіту про проведене обстеження.

Фахівці компанії Verum проводять комплексні випробування визначення робочого армування бетонних конструкцій і надають замовнику максимально повне висновок. Ми гарантуємо оптимальні ціни і якість послуг. Всі проведені випробування вашого будівельного об’єкту ви можете відстежувати в нашій онлайн-програмі, а також отримувати протоколи робіт в день проведених випробувань. Переконайтеся самі!

ico-concrete-armo
Вартість послуги
24/07/2024
3000 грн/конструкція