Визначення водонепроникності бетону

Водонепроникність бетонних конструкцій є важливим параметром, що безпосередньо впливають на безпеку і довговічність експлуатації об’єкта. Особливу важливість випробування бетону на водонепроникність має при обстеженні підземних споруд або їх елементів, а також ділянок, розташованих нижче рівня горизонту при підвищеній вологості. Компанія Verum забезпечить комплексну перевірку стійкості бетону до дії вологи, морозу та інших факторів зовнішнього середовища.

Методи випробування водонепроникності бетону

Проникність бетонних конструкцій багато в чому обумовлена ​​пористістю матеріалу і структурою пустот, а також властивостями в’яжучих компонентів. Невеликі пори практично водонепроникні. Через наявність великих пір можуть з’являтися мокрі плями і протікання.

Актуальними способами перевірити водонепроникність бетону ДСТУ є:

  • Метод «мокрої плями», що передбачає вимір максимально допустимого тиску, що не викликає протікання крізь пори.
  • Перевірка за коефіцієнтом фільтрації. Метод передбачає вимірювання співвідношення кількості фільтрату і часу фільтрації.
  • Метод визначення за показником повітропроникності. Є прискореним способом вимірювання водонепроникності.
  • Марка бетону по водонепроникності позначається максимальним тиском, яке не викликає просочування води на дві третини випробуваних за методом «мокрої плями» зразків.
  • Отримані значення визначають максимальний тиск води, при якому бетон є водонепроникним і не пропускає вологу.

Актуальною частиною перевірки властивостей матеріалу є також випробування бетону на морозостійкість.

Досвідчені інженери нашої лабораторії проведуть якісне визначення водонепроникності і морозостійкості бетону за вигідною ціною. Ми готові оперативно провести випробування на вашому об’єкті і видати всю необхідну документацію. Звертайтеся!

ico-concrete-waterproof
Вартість послуги
24/07/2024
12600 грн/тест