Будівельна експертиза

Строительная экспертиза

Будівельно-технічна експертиза конструкцій

Будівельно-технічна експертиза потрібна сьогодні там, де необхідно перевірити стан будівлі, рівень руйнування несучих конструкцій, оцінити аварійність промислового чи цивільного об’єкта нерухомості. Така оцінка проводиться для вирішення відновлення будівлі або визнання його аварійним. У багатьох випадках будівлі можна врятувати та відновити шляхом капітальних ремонтних робіт та модернізації. Експертна оцінка конструкцій та акт технічного стану допоможе побудувати вірний шлях для подальшого експлуатування споруди.

Хто може замовити будівельну експертизу

Будівельну експертизу об’єкта нерухомості всіх типів наслідків (СС1, СС2, СС3) може замовити – забудовник, інвестор, фізична особа – власник будівлі або споруди, якщо виникла потреба для обстеження аварійності об’єкта чи реконструкції будівель, споруд.

+38 (067) 581-09-11 (телеграм, вайбер)

Наша компанія проводить повний цикл будівельної експертизи конструкцій та споруд будь-якого призначення – експертиза житлової чи комерційної будівлі, експертиза промислового чи складського об’єкту, експертиза об’єкту критичної інфраструктури, державних та військових споруд.

Хто проводить і як відбувається оцінка аварійних споруд та будівель

Після завершення демонтажних робіт по будівлі чи споруді, їх можуть ретельніше оглянути та провести необхідні дослідження наші технічні експерти. Відповідно до законодавства для обстеження конструкцій  та інших споруд залучаються спеціалісти проектних, будівельно-дослідних організацій, які мають право та ліцензію проводити обстеження та технічну експертизу об’єктів нерухомості.

Щоб провести будівельну експертизу та отримати акт та паспорт на конструкцію, ви можете звернутися до нашої компанії Verum. Ми забезпечимо виїзд спеціалістів для повного проведення обстежень будівель, конструкцій та споруд. Це огляд, фото-відео фіксація пошкоджень конструкцій, виявлення деформації будівель, аналіз ризиків споруди та оцінка експлуатаційних характеристик які проводяться безпосередньо нашими експертними інженерами та конструкторами. Далі експерт разом з інженерами будівельної лабораторії повинні провести ряд необхідних досліджень для визначення стану тих чи інших конструкцій (стіни, колони, балки, плити перекриття, фундамент, покрівля, комунікації) та випробування матеріалів з яких зроблені ці конструкції. Будівельні випробування можуть проводитися прямо на об’єкті з використання приладів, або із забором матеріалів та дослідження їх у лабораторних умовах. На підставі протоколів випробувань будівельної лабораторії, аналізу технічного стану та зібраних даних може бути складено висновок про стан об’єкта нерухомості, паспорт конструкції та акт на споруду з рекомендаціями щодо подальшого його експлуатування, виконання реконструкції споруди чи перепланування будівлі.

Що може встановити незалежна експертиза

Визначення технічного стану будівлі чи споруди для подальшої експлуатації або відновлення, а конструкції – аварійним чи придатним для відновлення та модернізації. Незалежна експертиза споруд від компанії Verum може проводитися для будь-яких типів будівель та споруд для визначення ступеня пошкоджень та складання акту на конструкцію, що в подальшому допоможе в побудові проекту відновлення будівлі будь якого з класів наслідків (СС1, СС2, СС3).

Телефонуйте або пишіть нам і ми швидко відповімо на питання, домовимося про виїзд фахівців з будівельної експертизи по Києву, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Миколаївській та іншим областям України.

ico-concrete-cube
Вартість послуги
04/10/2023
договірна

+38 (067) 581-09-11