Будівельна експертиза

Строительная экспертиза

Будівельно-технічна експертиза будівель

Будівельно-технічна експертиза потрібна сьогодні там, де необхідно перевірити стан будівлі, рівень руйнування несучих конструкцій, оцінити аварійність об’єкта нерухомості. Така оцінка проводиться для вирішення відновлення будівлі або визнання його аварійним. У багатьох випадках будівлі можна врятувати та відновити шляхом складних будівельних робіт для подальшого експлуатування.

Хто може замовити будівельну експертизу

Будівельну експертизу об’єкта нерухомості може замовити – забудовник, інвестор, фізична особа – власник квартири або споруди, якщо виникла потреба для обстеження аварійності об’єкта.

+38 (067) 516-63-48 

Наша компанія проводить повний цикл для будівельної експертизи будівель та споруд будь-якого призначення – експертиза житлової чи комерційної будівлі, експертиза промислового чи складського об’єкту.

Хто проводить і як відбувається оцінка аварійних споруд та будівель

Після завершення робіт із завалів будівель, їх можуть ретельніше оглянути та провести необхідні дослідження фахівці-будівельники. Відповідно до законодавства для обстеження житла та інших споруд залучаються спеціалісти проектних, будівельно-дослідних організацій, які мають право проводити обстеження та технічну експертизу об’єктів нерухомості.

Щоб провести експертизу та отримати висновок, ви можете звернутися до нашої компанії Verum. Ми забезпечимо виїзд спеціалістів для повного перебігу обстежень будівель. Це огляд та фото-фіксація пошкоджень конструкцій, які проводяться безпосередньо будівельними інженерами та конструкторами. Далі конструктор разом з інженерами будівельної лабораторії повинні провести ряд необхідних досліджень для визначення стану тих чи інших конструкцій (стіни, колони, балки, плити перекриття, фундамент) та випробування матеріалів з яких зроблені ці конструкції. Будівельні випробування можуть проводитися прямо на об’єкті з використання приладів, або із забором матеріалів та дослідження їх у лабораторних умовах. На підставі протоколів випробувань будівельної лабораторії, аналізу технічного стану та зібраних даних може бути складено висновок про стан об’єкта нерухомості з рекомендаціями щодо подальшого його експлуатування.

Що може встановити незалежна експертиза

Визначення технічного стану житлового приміщення для подальшого проживання, а житлового будинку – аварійним чи придатним для відновлення та реконструкції. Незалежна експертиза може проводитися для будь-яких типів приміщень та споруд для визначення ступеня пошкоджень та складання проекту відновлення.

Телефонуйте нам і ми оперативно відповімо на питання, домовимося про виїзд фахівців по Києву, Київській області та іншим областям України.

ico-concrete-cube
Вартість послуги
06/09/2022
договірна

+38 (067) 516-63-48