Дорожні покриття

Штампові випробування основи доріг

Визначення коефіцієнта ущільнення грунту доріг

Відбір і визначення міцності асфальтобетону по кернам

Обстеження і розрахунки дорожніх покриттів є важливим комплексом заходів, що передують проектування та встановлення дорожніх одягів. Проектування, як і реконструкція доріг потребують ретельної оцінки фізико-механічних властивостей матеріалів, провести яку дозволяють сучасні технології і високоточне обладнання. Якісні лабораторні випробування асфальту пропонує компанія Verum.

Особливості випробування дорожніх покриттів

Дорожнє покриття являє собою асфальтобетонну поверхню, безпечна і довговічна експлуатація якої передбачає суворе відповідність її характеристик нормативним параметрам. Отримати об’єктивну інформацію про склад суміші, використовуваної при прокладці дорожнього полотна, дозволяють лабораторні обстеження зразків. Для їх проведення використовується сучасне обладнання та ефективні методи аналізу.

Випробування асфальтобетону буде актуальним в таких випадках:

  • На стадії проектування для уточнення і узгодження спірних моментів в розрахунках і документації.
  • Для визначення фактичного стану готового асфальтного покриття на стадії будівництва.
  • При виконанні ремонтних робіт для виявлення пошкоджених і вимагають відновлення ділянок.

Лабораторні методи дозволяють випробувати вилучені зразки на відповідність вимогам міцності, щільності, пухкості, товщини шарів, стійкості до дії вологи, температур, механічних пошкоджень. Кожен з отриманих показників зіставляється з вказівками ДБН і ДСТУ, а за результатами випробувань замовник отримує комплексний звіт, оформлений за всіма правилами.

Якщо вам знадобилися лабораторні випробування дорожніх покриттів, компанія Verum виконає замовлення швидко, вигідно і надійно. Будемо раді співпраці!