Штампові випробування основи доріг

Штампові випробування основи доріг є невід’ємним етапом їх будівництва. Даний тип обстеження якості необхідний для здійснення контролю деформаційних процесів, що виникають в конструктивних шарах основи дороги. Штампові випробування основи доріг виробляються на кожному етапі відсипання, тим самим гарантуючи досягнення необхідних несучих характеристик. Завдяки цьому побудована дорога має великий запас міцності, здатна витримувати підвищені навантаження і зберігати цілісність кожного свого шару протягом тривалого часу.

Головна причина руйнування дорожнього полотна полягає в неякісному ущільненні шарів грунту, що розташовуються безпосередньо під покриттям. Проведення штампова випробувань значно знизить ймовірність появи подібних деформаційних процесів. Дана операція дає можливість визначити фактичний модуль пружності дорожньої основи, і порівняти його з запроектованим значенням. Якщо результат порівняння позитивний, будівельники переходять до зведення наступного шару і повторюють цей процес. При негативному результаті здійснюються заходи щодо усунення причини його появи, що запобігає передчасному руйнуванню дорожнього полотна.

Будівельна лабораторія Verum виробляє випробування основи доріг із застосуванням сучасного обладнання та силами кращих фахівців в області контролю якості будівельних конструкцій і матеріалів. Для кожного замовника ми розробляємо індивідуальний план робіт. Клієнт отримує на руки повний комплект протоколів випробувань з точними результатами дослідження. Замовляйте послуги кращих фахівців компанії Verum, і переконайтеся особисто в найвищій якості виконання поставлених завдань!

ico-road-stamp
Вартість послуги
07/09/2022
договірна