Відбір і визначення міцності асфальтобетону по кернам

Відбір і визначення міцності асфальтобетону по кернам є невід’ємним етапом будівництва доріг. Керн є взяту пробу дорожнього покриття, вирубану з полотна за допомогою спеціальної машини. Форма взятих на випробування зразків – циліндрична або прямокутна. Забір кернів проводиться 3 рази на кожен кілометр дорожнього полотна (незалежно від довжини дороги). Головне правило відбору кернів асфальтобетону гост полягає в необхідності здійснення даної операції не раніше, ніж через 24 години після ущільнення гарячого асфальтобетону, а для доріг з холодного асфальтобетону – не раніше 15 діб. Зразки вирубки асфальтобетону заборонено брати з крайніх ділянок дороги (менше 0,5 м до узбіччя).

Відбір і визначення міцності асфальтобетону по кернам проводиться за наступною схемою:

  • Співробітниками дорожньої лабораторії здійснюється забір зразків для дослідження (або замовник надає керни самостійно).
  • У лабораторії із застосуванням високоточного обладнання проводять випробування міцності асфальту керном.
  • Створення протоколу проведених випробувань досліджуваного матеріалу. Співробітниками лабораторії створюються протоколи випробувань в суворій відповідності з діючими будівельними нормативами. Також замовнику надаються рекомендації щодо поліпшення якості дорожнього полотна і усунення виявлених дефектів.

 

Будівельна лабораторія Verum пропонує вам кваліфіковану допомогу від провідних фахівців з контролю якості дорожніх покриттів. Лабораторія проведе відбір і визначення міцності асфальтобетону по кернам на вашому будівельно об’єкті, а також підготує весь необхідний нормативами перелік документації, а також надасть консультації стосовно поліпшення якості обстежуваного матеріалу. Ми пропонуємо вам найвищу якість і оперативність надання послуги випробування асфальтобетону. Телефонуйте, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-road-kern
Вартість послуги
06/09/2022
20 грн / 1 см