Визначення коефіцієнта ущільнення грунту доріг

Від стійкості грунтового підстави безпосередньо залежить стан дорожнього полотна, ступінь його опірності інтенсивним високих навантажень від транспортних засобів і термін служби. Для будівництва надійних і безпечних доріг необхідно вибирати відповідну підставу. Для цих цілей і здійснюється визначення коефіцієнта ущільнення грунту доріг в лабораторних умовах. Дана операція проводиться з використанням таких способів:

  • способ стандартного ущільнення
  • c застосуванням ріжучих кілець

Визначення коефіцієнта ущільнення грунту доріг за допомогою технології стандартного ущільнення проводиться з використанням циліндра-пробовідбірника. До цієї ємність занурюється випробуваний зразок грунту, після чого на нього чинять вплив ударної навантаженням за допомогою падаючого вантажу. Максимальна ущільнення грунту доріг має безпосередню залежність від ступеня його вологості. Залежно від цього показника дане значення має істотні відмінності в кожному окремо взятому типі грунтів.

Спосіб ріжучих кілець є більш простим, але не менш ефективним методом визначення ступеня ущільнення. Використовуються спеціальні кільця, в які щільно укладається обстежуваний зразок грунту. Після цього спеціальним гвинтовим пресом здійснюється тиск на матеріал. Потім виробляються необхідні розрахунки.

Будівельна лабораторія Verum проводить випробування ущільнення доріг силами кращих фахівців в області контролю якості будівельних конструкцій. У своїй роботі ми застосовуємо сучасне обладнання, і строго дотримуємося усіх актуальних нормативам і положенням чинного законодавства. Замовникам гарантується розробка індивідуальної плану робіт, високу якість і оперативність виконання необхідних випробувань. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-road-condens
Вартість послуги
06/09/2022
договорна