ДСТУ

Будівельні норми

Проектування і будівництво будь-яких об’єктів нерухомості є складним багатофакторним процесом, який регулюється комплексом державних норм і вимог. Нормативно-правова база включає будівельні норми – ДБН, а також ряд державних стандартів –  ДСТУ. Саме останні є стандартами, затвердженими відповідно до чинного законодавства України. Вони містять основні вимоги та правила, що стосуються певного напряму будівельної галузі. У цих документах відображені організаційно-методичні та технічні норми проектування і будівництва, технічні умови і технології проведення проектно-будівельних робіт, вимоги з охорони і безпеки праці та ін.

Точне розуміння і дотримання нормативних вимог дозволяє попередити можливі неприємності з контролюючими органами та забезпечити безпечну і тривалу експлуатацію будівельних об’єктів.

У своїй професійній діяльності компанія Verum строго дотримується державні стандарти України в будівництві і завжди ділиться з клієнтами корисними знаннями і достовірною інформацією. На нашому сайті представлені гости України в будівництві та інші регулюючі документи, що використовуються в роботі будівельної лабораторією.