Геологія

Інженерні вишукування для багатоповерхового будівництва

Інженерні вишукування для лінійного будівництва

Інженерні вишукування для приватного будівництва

Інженерна геологія – одна зі сфер будівельної діяльності на якій спеціалізується будівельна лабораторія Verum. Предметом дослідження інженерної геології є особливість будови верхніх шарів земної кори на певній території, в межах взаємодії з інженерними спорудами. Сукупність структурних, морфологічних і динамічних закономірностей поведінки приповерхневих товщ ґрунтів в зоні впливу інженерних конструкцій називаються інженерно-геологічними умовами, для визначення яких і виконують геологічні роботи.

Для дослідження інженерно-геологічних умов і визначення характеристик грунтів проводяться комплексні інженерно-геологічні вишукування з використанням спеціалізованої техніки та високоточних приладів. Підсумком проведення таких досліджень стане технічний звіт та геологічна документація з детальним описом структури і властивостей ґрунтової основи, яке взаємодіє з інженерними спорудами і об’єктами. Геологічний звіт видається у найшвидший термін.

Для чого потрібні інженерні вишукування

Інженерні вишукування чи геологічна розвідка в будівництві полягають в комплексному вивченні геологічних і гідрогеологічних умов території, а також процесів, які можуть негативно вплинути на зведення та експлуатацію майбутніх інженерних споруд.

В першу чергу від результатів геологічних досліджень залежить вибір типу фундаментів, і як наслідок приймаються економічно більш доцільні рішення по проекту. Тому якісна геологія ділянки дає можливість заощадити на будівельних роботах і матеріалах, адже немає потреби проектування фундаменту з запасом, тому що надає вірні геологічні консультації.

Незалежно від конкретного виду об’єктів, на предпроектному етапі слід виконувати інженерно-геологічні вишукування для розробки проекту і підготовки проектної документації . Якісні геологічні послуги одна з найважливіших стадій проектування, орієнтована на отримання достовірної геологічної інформації, достатньої для подальшої реалізації проектних рішень.

Як проводяться геологічні вишукування

Інженерні вишукування виконуються в кілька етапів, щоб отримати коректний геологічний аналіз, а саме:

  1. Підготовчий (вивчення архівних геологічних матеріалів на схожих і прилеглих ділянках, рекогносцирувальне обстеження території).
  2. Польовий (буріння свердловин і опис з відбором проб, проведення додаткових супутніх випробувань для визначення несучої здатності ґрунтової основи, визначення гідрогеологічних умов ділянки, геологічна експертиза).
  3. Лабораторний (проведення випробувань відібраних проб ґрунтів, вивчення їх фізико-механічних параметрів, проведення хімічного аналізу підземних вод, визначення їх агресивності до залізобетонних конструкцій).
  4. Камеральний (обробка польових, лабораторних і архівних матеріалів, визначення та прогноз можливих негативних факторів, що впливають на будівництво та експлуатацію споруд, надання рекомендацій для проекту спорудження).

Ціна на інженерно-геологічні вишукування в Україні

На вартість геології ділянки впливають такі чинники як: геологічні умови території, види робіт, які необхідно виконати, тип буріння, кількість і глибина свердловин, віддаленість об’єкту від обласних центрів. Ціна на геологію може бути вирахувана як за описом та кресленнями так і на самому об’єкті.

Будівельна лабораторія Verum дотримується гнучкої цінової політики для наших нових клієнтів, а також пропонуємо систему знижок для наших постійних клієнтів, особливо при замовленні геологічних вишукувань ділянки декількох об’єктів одночасно.

Замовити інженерно-геологічні вишукування в Києві і області ви можете, звернувшись до менеджерів будівельної лабораторії Verum.