Інженерні вишукування для багатоповерхового будівництва

Інженерно-геологічні вишукування будівельною лабораторією VERUM

Будівельна лабораторія Verum швидко і якісно виконає інженерно-геологічні вишукування для багатоповерхового будівництва. Специфіка проведення такого роду досліджень має ряд особливостей, пов’язаних зі значними навантаженнями на фундаменти, глибоким їх закладенням і застосуванням спеціальних інженерних розробок. Тому в даному питанні варто звертатися до професіоналів, щоб уникнути негативних незворотних наслідків, пов’язаних з деформаціями і руйнуваннями конструкції будівлі.

Чому обов’язково проводити дослідження на предпроектном етапі

Основою для багатоповерхових будівель служать надійні ґрунти. Фізико-механічні властивості ґрунтів повинні забезпечувати будівництво і експлуатацію будівлі, при високих навантаженнях на фундамент, не побоюючись надмірних або нерівномірних осідань. Саме для визначення ступеня надійності грунтів і проводяться інженерно-геологічні вишукування.

Для вивчення властивостей ґрунтового масиву застосовується ряд випробувань, які проводяться в польових і лабораторних умовах, результатом чого стане обгрунтування для прийняття рішень при проектуванні фундаменту.

Також важливим фактором, що впливає на вибір типу фундаменту, є наявність підземних вод на ділянці обстеження, іноді залягають досить близько від поверхні. За результатами їх хімічного складу визначається показник агресивності по відношенню до плитно-пальових фундаментів.

Особливості проведення досліджень для багатоповерхового будівництва

Геологічні вишукування для фундаменту багатоповерхового будівництва на етапі польових робіт проводяться в кілька стадій і часто включають в себе:

  • буріння свердловин глибиною в середньому від 30 до 60 м
  • відбір монолітів і зразків порушеної структури
  • проведення статичного або динамічного зондування
  • прессіометричні досліди
  • встановлення свердловинних пьезометров
  • проведення хімічного аналізу підземних вод
  • лабораторні випробування.

Лабораторні випробування в свою чергу включають в себе як стандартні визначення фізичних і фізико-механічних властивостей порід, так і додаткові дослідження, в тому числі міцність на тривісне стиснення, зріз. Наша лабораторія також надає послуги з інженерних вишукувань для лінійного будівництва.

На що впливає якість проведених геологічних вишукувань для будівництва висотних будівель

Якісно виконані інженерні вишукування для будівництва багатоповерхових будинків дають можливість розробити комплекс заходів, які виключають прояв негативних процесів, таких як осідання, крен, зсувні процеси і т.п.

Невірно надані параметри геологічних умов на ранніх етапах проектування, грунтовно впливають на вартість інженерно геологічних вишукувань багатоповерхового будівництва на наступних стадіях.

Результатом недостовірної геології може стати зміна конструктивних особливостей фундаменту і глибини його закладання, що тягне за собою додаткові фінансові витрати, пов’язані з ліквідацією наслідків неправильного проекту фундаменту.

Чому будівельна лабораторія Verum

Звернувшись в будівельну лабораторію Verum ви можете бути впевнені в якісному комплексному підході до поставлених завдань. Verum пропонує оперативне проведення інженерно-геологічних вишукувань, максимально точні підсумкові результати і допомогу висококласних фахівців з найкращою репутацією в Україні.

Переконайтеся в цьому особисто, залиште замовлення з описом питання, яке вас цікавить, чи отримайте безкоштовну консультацію від наших кваліфікованих фахівців в телефонному режимі.

ico-concrete-conus
Вартість послуги
17/06/2024
договірна