Інженерні вишукування для лінійного будівництва

Інженерні вишукування для лінійного будівництва VERUM

До лінійних об’єктів належать: автомобільні і залізні дороги, лінії зв’язку, ЛЕП, трубопроводи та інші подібні споруди. Кожен окремий тип споруди має свою особливість в проектуванні і конкретно в пошуках.

Проектні рішення лінійних споруд повинні забезпечувати надійне і безпечне функціонування їх на весь термін експлуатації. Щоб уникнути ускладнень при будівництві та капітальному ремонті таких конструкцій на предпроектному етапі і перед початком реконструкції необхідно виконувати геологічні вишукування для лінійних споруд.

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва лінійних споруд та специфіка їх проведення

Лінійні споруди розцінюються як об’єкти з великою протяжністю по відношенню до їх ширині в плані. Отже, вся траса лінійного об’єкта належить до різних геоморфологическим елементів з різними геологічними умовами.

Геологія для лінійного будівництва має особливу специфіку, яка полягає в варіаціях проведення досліджень, актуальності отриманих результатів на різних ділянках і для яких конкретних цілей проводяться дослідження грунтового масиву. Так, наприклад, лінійні вишукування в Києві та інших великих містах України мають ряд особливостей, які обумовлюються проведенням досліджень на досить великій території і наявністю безлічі підземних комунікацій. Тому перед виконанням геології обов’язковою умовою є наявність топооснови, для її отримання необхідно виконати інженерно-геодезичні дослідження. Зокрема, проводиться топографічна зйомка місцевості, на основі якої розробляються схеми і плани з нанесеними на них всілякими інженерними комунікаціями.

Обсяги робіт з інженерних вишукувань залежать від поставлених завдань, кілометражу лінійних об’єктів, складності інженерно-геологічних умов, а також від типу об’єкта для якого проводяться інженерно-геологічні вишукування лінійних об’єктів.

Інженерні вишукування для лінійного будівництва і реконструкції, важливість виконання комплексних досліджень

Будь-який тип лінійних об’єктів, незалежно від рівня відповідальності, повинен задовольняти технічні і функціональні вимоги на весь період експлуатації. Рішенням таких завдань займаються проектувальники, вони вживають і технологічні рішення в залежності від особливостей умов середовища з якою взаємодіють інженерні споруди.

Для визначення взаємодії інженерної споруди з грунтовою основою до початку будівництва обов’язковою умовою є проведення інженерно-геологічних вишукувань. Виконані дослідження дають можливість визначити характеристики геологічних умов району, а також відстежити прояви негативних процесів, які можуть вплинути на будівництво і подальшу експлуатацію споруди.

Якісні інженерно геологічні вишукування надають детальну оцінку умов для вибору оптимального проектного рішення і як наслідок обґрунтування економічно вигідних рішень (вибір оптимального рішення при мінімальних витратах).

Verum – запорука отримання точних результатів проведених досліджень

Фахівці будівельної лабораторії Verum проводять якісні інженерні вишукування для безлічі лінійних споруд в межах всієї України. Це підтверджується багаторазовими повторними зверненнями клієнтів після отримання точних характеристик геологічних умов на основі ретельно проведених досліджень.

Для отримання детальної інформації ви можете заповнити заявку з описом ваших завдань або отримати інформацію в телефонному режимі, звернувшись до наших кваліфікованих менеджерів. З радістю запропонуємо вам пораду в усіх питаннях стосовно інженерних вишукувань будь-якої складності.

ico-concrete-conus
Вартість послуги
06/09/2022
від 10 000 грн/км