Інженерні вишукування для приватного будівництва

Геологія земельної ділянки для приватного будівництва, важливість проведення досліджень

Перед початком будівництва на своїй ділянці, потрібно переконатися в надійності підстави майбутньої будівлі. Незалежно від масштабності та місця будівництва, будь-яка споруда спирається на грунт, який має ряд особливостей на певній території.

Основою будь-якого будівництва є якісний проект. Приватний будинок вважається надійним, коли підібраний правильний тип фундаменту і враховані всілякі проектні рішення, щоб уникнути негативних наслідків на етапах будівництва та експлуатації.

Для вирішення питань на скільки надійні ґрунти на тій чи іншій території, і як заощадити на фундаменті, проводяться інженерні вишукування для приватного будівництва.

Результатом проведення таких досліджень стане визначення характеристик геологічних умов. На основі геологічної інформації проектувальником приймаються рішення щодо вибору оптимального фундаменту, а також рішення щодо усунення можливих негативних процесів на вашій території.

Прояви негативних геологічних процесів безпосередньо тягнуть за собою деформацію конструкції будинку. Прикладами прояви таких процесів можуть стати: появи тріщин, підтопляємості грунтовими водами фундаменту, відхилення від вертикалі.

Як проводяться геологічні вишукування для будівництва приватного будинку

Геологія ділянки під будівництво котеджу або приватного будинку проводиться протягом одного дня на етапі польових умов. В процесі буріння свердловин проводиться відбір проб ґрунтів для визначення їх класифікації та міцності. Також на ділянках під будівництво встановлюється рівень грунтових вод, здійснюється їх забір, визначається тип горизонту і оцінка можливого ризику підтоплення будівель на ділянці.

Далі найважливішим етапом йдуть лабораторні випробування відібраних проб, результати яких дають уявлення про стан і характер грунтової основи майбутньої споруди. Для грунтових вод проводиться хімічний аналіз і визначається агресивність до залізобетонних конструкцій споруди.

Уже після лабораторних випробувань починається камеральна обробка всіх зібраних матеріалів польових і лабораторних робіт, підсумком чого стане технічний звіт інженерно-геологічних вишукувань. У звіті присутня вся важлива інформація з рекомендаціями для проектувальника, який зможе підібрати оптимальну конструкцію фундаменту під геологічні умови на вашій ділянці.

Як подається інформація про дослідження і де замовити геологію ділянки

Геологія для приватного будинку і будівництва котеджу виконується нашими інженерами під ключ і в стислі терміни, оскільки будівельна лабораторія Verum цінується швидкістю і якістю виконаних робіт. Роботи на всіх етапах проводяться у відповідності з усіма діючими нормативними документами і прийнятими методиками.

Після уточнення всіх деталей проводяться дослідження і оформлення замовлення, в домовлений день буде здійснений виїзд геологів для проведення робіт. Весь комплекс робіт проводиться протягом 1-1,5 тижня залежно від виду проведених досліджень. В результаті проведених досліджень і на підставі детального аналізу фізико-механічних властивостей грунтів Замовник отримує детальну картину геологічних умов у вигляді геологічного звіту. Технічний звіт Замовнику надається в друкованому та для зручності в електронному вигляді з усіма витікаючими графічними матеріалами.

У Вас залишилися питання? Ви можете задати їх менеджеру звернувшись за телефоном, вказаним на сайті, або надішліть заявку з питанням, яке вас цікавить.

ico-concrete-conus
Вартість послуги
07/09/2022
від 7 000 грн.