Грунти

Визначення щільності ґрунту

Визначення коефіцієнта ущільнення грунту

Визначення максимальної щільності ґрунту

Визначення щільності щебеню

Визначення модуля пружності грунту

Визначення коефіцієнта ущільнення через модуль пружності

Будівництво та експлуатація будь-якої споруди припускають статичні навантаження на грунт, під впливом яких можливі деформації і руйнування фундаменту і інших елементів конструкції. Попередні випробування грунтів дозволяють попередити подібні проблеми. Лабораторія грунтів компанії Verum проводить комплексні професійні дослідження і пропонує оптимальні розцінки на всі види послуг.

Способи та особливості випробувань грунтів

Випробування грунтів є етапом, що безпосередньо передує розробці проекту фундаменту. Отримані в процесі перевірки результати дозволяють оперативно внести поправки в проектну документацію. Усі проведені роботи повинні відповідати встановленим ДСТУ і ДБН.

При випробуванні оцінюються показники щільності і зсуву, метою яких стає розрахунок деформації конкретного типу грунту в залежності від впливу різних чинників.

Лабораторні випробування грунтів дозволяють встановити ступінь осідання і набухання, міцність підстави, коефіцієнт деформації і фільтрації. Актуальним способом проведення перевірок в лабораторії є компресійні випробування грунтів. В ході їх проведення грунт піддається одноосьовому стиску при неприпустимість бокового розширення. Такі умови максимально відповідають навантаженням під фундаментом.

Польові випробування грунтів проводять безпосередньо на місці будівництва об’єкту. Вони дозволяють встановити не тільки стабільні властивості грунту, але і їх зміни в конкретних умовах. Затребуваними методами є штампові випробування грунтів, при яких навантаження на грунт аналогічні тиску майбутньої конструкції.

Наша будівельна лабораторія VERUM використовує комплексний підхід і гарантує максимально точні результати випробувань грунтів. Звертайтеся!

Метод визначення щільності ґрунту

Метод визначення максимальної щільності ґрунту

Метод визначення щільності щебеню