Визначення коефіцієнта ущільнення грунту через модуль деформації

Определение коэффициента уплотнения через модуль упругости

Коефіцієнт ущільнення грунту є однією з найбільш значущих величин, що впливають на подальший хід будівельних робіт. Який би об’єкт ви ні зводили, для його міцності, довговічності і безпеки експлуатації необхідно враховувати можливу деформацію грунту, яка провокує порушення фундаменту споруди.

Щоб уникнути подібних ускладнень компанія VERUM рекомендує своїм клієнтам проводити випробування, що визначають коефіцієнт ущільнення грунту, ще до початку будівельних робіт.

Модуль пружності (деформації) грунту і коефіцієнт ущільнення грунту – два випробування в одному

Одним з найбільш важливих показників, що знаходяться в залежності з коефіцієнтом ущільнення грунту, є модуль пружності (деформації) грунту. Таким чином, для визначення першого слід попередньо провести випробування і ряд розрахунків, що стосуються пружності (деформації) грунту. Зрозуміло, цей процес вимагає додаткових тимчасових і фінансових витрат, що часом представляє складність для забудовника.

Будівельна лабораторія VERUM пропонує своїм клієнтам поєднати випробування грунту за цілою низкою показників за допомогою сучасного вимірювача щільності ґрунту TERRATEST. У дослідження входить тестування на щільність і виявлення модуля пружності (деформації) будь-яких видів грунту, в тому числі і скельних порід. Прилад широко застосовується в житловому і дорожньому будівництві.

Особливості роботи компанії VERUM з TERRATEST

Прилад вимірювання щільності ґрунту застосовується нашими фахівцями на початковій стадії розробки проекту фундаменту, проте може бути використаний і на інших етапах виконання будівельних робіт.

Важливими перевагами TERRATEST є мобільність і компактність – його можна використовувати там, де для масштабної будівельної техніки просто не знайдеться місця. Прилад оснащений модулем Bluetooth, що виключає необхідність використання кабелю і знижує ризик пошкодження апарату.

Завдяки проведенню випробувань безпосередньо на об’єкті, час їх здійснення значно скорочується.

Результат, що виводиться одночасно на дисплей пристрою і на будь-який інший девайс (смартфон або планшет), роздруковується на папері за допомогою портативного принтера і видається замовникові. Таким чином клієнт отримує моментальний результат випробувань і має можливість продовжувати будівництво вже з урахуванням даних показників.

ico-soil-density
Вартість послуги
24/07/2024
678 грн/місце