Визначення коефіцієнта ущільнення грунту

Від щільності ґрунту залежить стійкість будівлі і можливість його зведення на обраної для зведення споруди території. Для створення стійкого і твердого грунту фундаменту показник ущільнення грунту повинен становити 0,98-1 (максимальний ступінь щільності). Грунти зі значенням цієї величини менше 0,98 для будівництва протипоказані.

Визначення коефіцієнта ущільнення грунту проводиться в лабораторних умовах із застосуванням технології «стандартне ущільнення». Даний метод полягає в приміщенні грунту в спеціальний циліндр-пробовідбірник і його подальшому ущільненні шляхом впливу ударного навантаження від падаючого вантажу. На максимальну щільність безпосередньо впливає ступінь вологості взятого зразка грунту. Кожен тип ґрунту має максимальним значенням щільності при різних показниках вологості.

Найбільш просте і швидке визначення коефіцієнта ущільнення грунту проводиться з використанням методу ріжучих кілець. Проба грунту витягується за допомогою цієї конструкції, зважується (без урахування маси кільця). Подальша перевірка ущільнення грунту здійснюється шляхом ділення маси взятого зразка на обсяг кільця. Отриманий результат ділиться на величину максимальної щільності, завдяки чому виходить гранично точне шукане значення.

Будівельна лабораторія Verum здійснює ефективний і високоточний контроль якості ущільнення  грунту. Ми пропонуємо вам допомогу кращих українських фахівців за найбільш вигідними для вас умовами співпраці. Також ми створюємо весь необхідний пакет документації, який відповідає актуальним будівельним нормативам. Працюючи з нами ви отримаєте якість сервісу та взаємовигідне співробітництво. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-soil-consolid
Вартість послуги
27/05/2024
678 грн/місце