Визначення модуля деформації грунту

Определение модуля упругости грунта

Міцність, надійність будівлі, що зводиться, моста і навіть автостради, яка прокладається багато в чому залежать від особливостей ґрунту, на якій вони розташовані. Тому випробування грунтів є неодмінною частиною дослідницької роботи будівельної лабораторії VERUM. Зокрема, велику увагу ми приділяємо визначенню модуля пружності (деформації) грунту.

Модуль пружності (деформації) грунту і його значення в будівництві

Фактори, які мають першорядну важливість у проведенні будівельних робіт, – це показники щільності та зсуву грунту, що дозволяють виявити ступінь її деформації при навантаженні. У свою чергу точне розпізнавання щільності безпосередньо залежить від модуля пружності грунту. Визначення цієї величини – одна з перших завдань лабораторії в момент проведення випробувань грунтів.

Визначення модуля пружності (деформації) грунту за допомогою приладу TERRATEST

Якщо раніше вимір пружності (деформації) грунту представляло собою досить тривалий і трудомісткий процес, то сьогодні ця процедура може бути здійснена за кілька хвилин.

Завдяки приладу TERRATEST фахівці компанії VERUM мають можливість в найкоротші терміни провести випробування грунту. Це компактний пристрій успішно застосовується навіть в тих випадках, коли мова йде про тісні, закритих ділянках грунту, наприклад – між двома вже спорудженими об’єктами, що стоять практично впритул.

Всього шість ударів вбудованого падаючого вантажу – і показники випробувань в буквальному сенсі у вас в руках, так як вони автоматично опиняються виведені на монітор планшета або смартфона.

У той же час отриманий результат моментально відображається на дисплеї самого приладу і роздруковується на вбудованому в нього принтері.

Застосування плотномера TERRATEST в роботі лабораторії VERUM

Професіоналізм і якісне обладнання – два кити, на яких будується успіх будь-якого підприємства. Компанія VERUM розпорядженні і тим, і іншим.

Завдяки вимірювачю TERRATEST наші фахівці в стислі терміни проводять комплексні випробування грунтів будь-якого виду. Тут же, на місці проведення випробувань, замовник може отримати на руки готовий результат і негайно приступити до будівельних робіт з урахуванням особливостей отриманих даних в наступних інженерних розрахунках.

ico-soil-frog-k
Вартість послуги
27/05/2024
678 грн/місце