Наші об'єкти

На даний момент лабораторія випробувань будівельних матеріалів Verum (починаючи з 2014 року) виконала понад 100 тисяч різних типів дослідницьких робіт, і за цим показником значно випереджає всі інші українські лабораторії. На сьогоднішній день ми обстежили велику кількість об'єктів нерухомості різного призначення (житлових, громадських, промислових, комерційних і т.д.). У портфоліо нашої лабораторії входять такі відомі об'єкти компанії верум, як:
  • ЖК Славутич. Нами були проведені перевірка арматури на розрив, взяті проби грунтів на щільність і випробування зразків бетону на визначення критичного навантаження із застосуванням руйнівного методу.
  • ТРЦ Blockbuster Mall. Наша лабораторія здійснила статичні дослідження, справила ехолокацію паль на цілісність, і провела проби бетону на міцність руйнівним методом.
  • ЖК Французький квартал. Нами було проведено цілий комплекс з п'яти операцій в які входили: статичні випробування, ехолокація паль на цілісність, взяті проби грунтів на щільність, дослідження бетону руйнівним методом для визначення максимальної міцності і перевірка на армування ЖБ конструкцій.
Інші об'єкти нерухомості, які обслуговує лабораторія Верум дивіться на сайті.Виконані випробування лабораторією Верум на об'єктах дозволили значно підвищити їх стійкість, безпеку і тривалість експлуатації будівель і запобігло поява можливих дефектів в будівельних конструкціях.Наша лабораторія пропонує вам оперативне виконання випробувань за найвигіднішими умовами. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!