Будівельна лабораторія у Львові. Філія VERUM

Строительная лаборатория во Львове. Филиал VERUM

Рівно рік тому почала свою роботу будівельна лабораторія VERUM у Львові, і пора підвести перші підсумки – кількість об’єктів в місті, які перебувають на повному обслуговуванні, досягло 20.

Повне обслуговування

Послуга полягає в повному контролі якості матеріалів, використовуваних замовником в будівельних роботах:

  • Збір бетонних кубиків, які підлягають обстеженню на 28-му добу. Процедура здійснюється співробітником лабораторії – він приїжджає на об’єкт і збирає зразки. Далі слідує внесення зразків в систему, зберігання в лабораторії згідно ДСТУ і тестування у визначений термін. Таким чином ми забезпечуємо своєчасний збір зразків з об’єкта, правильне зберігання і проведення випробувань.
  • Збір з об’єктів випробувальних зразків цегли, арматури і розчинів. Для коректного проведення тестування робота логіста, який збирає зразки, здійснюється за спеціально складеним графіком.

Ефективність повного обслуговування

Комплексне обслуговування об’єкта дозволяє оптимізувати зусилля по збору матеріалу і підвищити ефективність досліджень. Сьогодні одна тільки наша будівельна лабораторія (Львів) здійснює повне обслуговування понад 20 об’єктів не тільки в місті і області, а й в усьому західному регіоні. І ми встигли оцінити переваги даної форми роботи:

  1. Гарантований безперервний контроль особливостей матеріалу. Завдяки програмному забезпеченню, що застосовується лабораторією, замовники можуть самі простежити динаміку зростання якості будівельних матеріалів, яке помітно змінилося за останній рік.
  2. Забудовник отримує в своє розпорядження додатковий інструмент – статистику постачальників. Він бачить, наскільки сумлінні партнери-виробники і прагнуть підвищити рівень своїх послуг. Поліпшення якості будматеріалів у Львові позитивно впливає і на будівництві на цій території.

Можливість замовити повне обслуговування об’єкта надається не тільки львів’янам, а й мешканцям прилеглих областей. Лабораторія випробувань будівельних конструкцій і матеріалів у Львові співпрацює із забудовниками з Івано-Франківська, Буковелі та інших міст України, чиє географічне положення дозволяє доставляти тестові зразки до філії будівельної лабораторії VERUM у Львові.

У перелік послуг лабораторії входять такі види робіт:

Випробування бетону.
Випробування будівельних розчинів і стяжок на якість.
Перевірка цегли і блоків на відповідність заявленої марці.
Тестування арматури.
Випробування анкерних кріплень.
Випробування паль.
Дослідження ґрунтів та доріг.