Які випробування доступні в підрозділі будівельної лабораторії VERUM в місті Дніпро

Вибпробувальний прес MATEST 1500kH лабораторії Verum

З 1 серпня 2021 року забудовники в місті Дніпро можуть замовляти випробування будівельних матеріалів в новому підрозділі будівельної лабораторії VERUM за конкурентними цінами і з високою якістю проведення робіт.

Перелік випробувань, які доступні для замовлень в місті Дніпро:

визначення міцності бетону (кубики)

визначення міцності руйнівним методом (цегли і блоків)

визначення міцності розчину

Будівельна лабораторія VERUM використовує для своїх випробувань сучасне обладнання. Випробувальний італійський прес MATEST 1500kH, саме він показує високоточні результати проведених випробувань бетону на міцність.

Всі замовники нашої лабораторії мають доступ і широко використовують особистий кабінет в онлайн-системі Verum, що дає можливість оперативно відстежувати результати проведених результатів по кожному замовленню. Ця та інші функції, наприклад, роздруківка готових протоколів або формування автоматичного замовлення в лабораторію, тепер доступні і для замовників міста Дніпро.

Для проведення випробувань будівельних матеріалів, логіст лабораторії приїжджає на об’єкт в місті Дніпро і забирає зразки матеріалів. Далі інженер лабораторії проводить випробування зразків і в особистому кабінеті замовника відразу по закінченню проведення випробування відображається протокол з результатами випробувань. По закінченню виконання замовлення лабораторією, замовник оплачує рахунок тільки за проведення випробувань, виїзд інженера на об’єкт входить у вартість зразка.

Фахівці підрозділу будівельної лабораторії VERUM міста Дніпро націлені на якісне виконання замовлень, виконуючи роботу за доступними цінами і забезпечуючи підтримку на протязі проведення будівельних випробувань.

Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Випробувальний прес MATEST 1500kH будівельної лабораторії Verum
Випробувальний прес MATEST 1500kH будівельної лабораторії Verum