Палі

Ехолокація паль

Статичні випробування грунтів палями вдавлювальним навантаженням

Статичні випробування грунтів палями на висмикування

Статичні випробування грунтів палями на бокове навантаження

Монтаж паль є складним і відповідальним етапом будівництва, від виконання якого залежить міцність і безпеку всієї конструкції. Наш лабораторно-дослідний центр пропонує професійний контроль якості пальових робіт з проведенням комплексних випробувань.

Цілі і особливості випробування паль

У сучасному будівництві застосовуються методи динамічного і статичного випробування пальових конструкцій. Саме другий, хоч і є більш трудомістким і дорогим, гарантує максимальну точність результатів. Статичні дослідження і виміри проводяться відповідно до встановлених для даної категорії робіт ДБН та ДСТУ випробування паль. Перед початком випробувань наші фахівці розробляють і узгоджують із замовником програму майбутніх робіт.

Статичні методи застосовують на різних етапах будівництва: при проведенні досліджень, перед початком проектування, на стадії занурення паль або при їх прийманні.

На кожному з етапів результати дозволяють вибрати тип і розміри паль, оцінити несучу здатність конструкції і її фактичне відповідність проектними розрахунками.

Щоб провести розрахунки і встановити допустимі відхилення паль до початку масового виготовлення пальового поля використовують пробні палі. Фахівці вибирають для випробувань місця з потенційно найгіршими умовами, а безпосередні розрахунки починають, почекавши необхідне для конкретної ситуації час «відпочинку палі». Подальший етап передбачає навантаження паль ступенями і точну фіксацію одержуваних даних. Важливим фактором також є відмова палі.

Компанія Verum гарантує якісні, надійні та оперативні випробування паль на вигідних для клієнта умовах з підготовкою комплекту документації. Наші консультанти допоможуть вибрати оптимальну стратегію дій, яка забезпечить ідеальний результат співпраці. Звертайтеся!