Ехолокація паль

Проведение эхолокации лабораторией Верум на объекте по ул.Салютной 2-Б

Експлуатація будівельних споруд передбачає підвищені вимоги до міцності і безпеки, як конструкції в цілому, так і кожного її елемента. Особлива увага приділяється фундаменту, адже саме ця частина піддається найбільш серйозних навантажень. У цьому питанні палі, як головна складова бетонного фундаменту, викликають особливий інтерес фахівців. Визначення цілісності і довжини паль за результатами неруйнівного методу – ехолокація паль, є актуальним способом перевірки надійності всієї будови. Проведення такої послуги на будівельних об’єктах пропонує будівельна лабораторія Verum.

Неруйнівний контроль паль – ехолокація

Актуальність контролю якості паль обумовлена ​​тим, що ці вироби безпосередньо впливають на функціональність і довговічність зведених будинків. Невідповідність паль проектним характеристикам за параметрами довжини, форми, діаметру, міцності може стати причиною втрати несучої здатності, привести до осідання і руйнування фундаменту. Сучасні методи досліджень, серед яких найпопулярнішим є ехолокація паль, дозволяють проводити контроль цілісності – сплошности паль і проектних характеристик на початкових етапах будівництва.

Неруйнівний контроль паль, як ехолокація – заснований на акустичному дослідженні (просветку паль). Сучасне обладнання, за допомогою якого проводиться таке дослідження паль, дозволяє отримати швидкі й актуальні дані, які інженер нашої лабораторії вносить безпосередньо на об’єкті в програму VERUM. Програма формує автоматичне створення протоколу, проведеного випробування, протягом декількох хвилин. Всі наші клієнти можуть бачити результати випробувань відразу, після їх проведення, а також роздрукувати протокол зі свого особистого кабінету нашої програми VERUM.

Наша лабораторія проводить контроль паль відповідно до приписів ДСТУ та іншими нормативними вимогами, видача результатів випробувань оформляється протоколом.

Компанія Verum проводить якісну ехолокацію паль, наші фахівці виконають замовлення на оптимальних для клієнта умовах з оформленням повної документації проведених випробувань. Виконуємо лабораторні випробування по всій Україні.

ico-echolocation
Вартість послуги
17/06/2024
300 грн/шт