Статичні випробування грунтів палями на бокове навантаження

Статичекие испытания на боковую нагрузку, Львов

Головною метою проведення польових випробувань паль є контроль відповідності фактичної несучої здатності опор представленим в проекті розрахунковим навантаженням на фундамент. Фахівці застосовують комплексний підхід до збору актуальних даних, і його важливою складовою стає розрахунок палі на горизонтальне навантаження. Компанія Verum пропонує вигідні умови співпраці і гарантує максимальну точність результатів.

Особливості випробувань на бокове навантаження

Статичні випробування грунтів палями на бокове навантаження проводять згідно з встановленими для даного методу вимогами ГОСТ. Устаткування для фіксації горизонтальних бічних зсувів палі кріплять в площинах, паралельних напрямку прикладених сил. Нормативні приписи визначають їх установку на двох рівнях, покажчиками яких служать поверхню грунту і точка прикладання бічного тиску.

Навантаження в процесі проведення інженерних вишукувань даними способом слід довести до рівня, при якому відбувається бічне зміщення палі в точці прикладеного тиску на 40 мм і більше. При цьому показники навантаження на повинні перевищувати зазначені в проекті розрахункові параметри.

Проводячи статичні випробування грунтів палями на бокове навантаження, фахівці Verum ретельно фіксують отримані на кожному етапі дані в спеціальному журналі, а остаточні результати випробувань будуть представлені в технічному звіті.

Наша компанія проводить високоточні випробування паль із застосуванням різних методів і гарантує відмінну якість послуг. Ми готові запропонувати оптимальні ціни, точне дотримання умов договору та безкоштовні консультації з усіх питань. Будемо раді новому співробітництву!

ico-side-push
Вартість послуги
06/09/2022
31000 грн/куст