Статичні випробування грунтів палями на висмикування

Статические испытания на выдергивание,Терминал Авалон, Николаев

Польові випробування паль можуть здійснюватися методами  на вдавлювання, на висмикування або горизонтального статичного навантаження. Кожен з перерахованих способів має свої особливості застосування і вимагає ретельного дотримання зазначених у ДСТУ приписів. Актуальною методикою є випробування на висмикування, яке надає точні і об’єктивні дані про параметри опорних конструкцій.

Довірити таку роботу слід досвідченим професіоналам, послуги яких і пропонує компанія Verum. Ми виконаємо статичні випробування грунтів палями на висмикування на максимально вигідних для клієнта умовах.

Особливості методу

Розрахунок палі на висмикування є обчислення показників опору грунтів, при якому паля піддається вертикальному, спрямованому вгору тиску. Для досягнення ефекту висмикування фахівці використовують особливі анкерно-балкові конструкції. На кожному етапі збільшення тиску на опору реактивні зусилля надходять на анкерні елементи, а облік зміщення палі здійснюється за допомогою розташованих біля неї приладів вимірювання.

Основні параметри фіксуються при кожному русі палі під впливом збільшеного навантаження, а процес випробування триває до тих пір, поки не буде досягнута максимально допустима відмітка переміщення.

Статичні випробування грунтів палями на висмикування дозволяє отримати точні і об’єктивні результати, що дозволяють розрахувати основні експлуатаційні характеристики і межі міцності паль. На підставі проведених обчислень співробітники компанії складають докладний технічний звіт, який і надається замовнику.

Будівельна лабораторія Verum пропонує всім клієнтам вигідні умови співпраці, доступні ціни, відповідальний підхід і оперативне виконання замовлення. Звертайтеся!

ico-ctatic-pull
Вартість послуги
06/09/2022
31000 грн/куст