Статичні випробування грунтів палями вдавлювальним навантаженням

Статические испытания грунтов сваями на вдавливающую нагрузку лабораторией Верум по адресу Киев, ул.Салютная 2б

Закладка фундаменту, частиною якого є палі, стає відповідальним етапом процесу будівництва. Від якості його виконання безпосередньо залежить безпека експлуатації об’єкта. Статичні випробування грунтів палями вдавлювальним навантаженням дозволяють здійснювати своєчасний контроль відповідності фактичної несучої здатності опор розрахунковим проектним навантаженням.

Будівельна лабораторія Verum проводить комплексні випробування паль статичним навантаженням із застосуванням сучасного обладнання та актуальних технологій.

Як і для чого проводять визначення несучої здатності палі

Випробування паль статичним навантаженням здійснюється з метою отримання об’єктивних відомостей, необхідних для вирішення проектно-розрахункових завдань для будівельного об’єкта:

  • Вибір типу і розміру паль з урахуванням їх несучої здатності.
  • Оцінка допустимої глибини занурення опор, а також аналіз однорідності грунту за показником опору.
  • Розрахунок можливих деформацій і просідання паль під тривалими навантаженнями.

Найбільш актуальним сьогодні є статичне випробування паль (статика). Воно, хоч і вважається трудомістким, забезпечує більш точні результати, ніж динамічні методи. Даний спосіб передбачає вдавлення паль на ділянках, що викликають найбільші побоювання. Поступове навантаження і фіксування отриманих результатів дозволяють зробити висновок про міцність і стійкість опор. Отримані дані знаходять відображення у звітній документації, яка і надається клієнтові відразу після проведення випробування. Всі клієнти нашої лабораторії можуть бачити результати і протокол випробувань в своєму особистому кабінеті програми VERUM.

Наша компанія Verum пропонує якісні статичні випробування паль по всій Україні, наш головний офіс знаходиться в Києві. На вдавлення паль ціна у нас дуже лояльна, а професіоналізм і відповідальність співробітників стануть додатковими аргументами на користь наших послуг. Співпрацювати з нами вигідно і зручно. Звертайтеся!

ico-static-push
Вартість послуги

06/09/2022
31000 грн/куст