Про нас

Строительная лаборатория VERUM

Лабораторія випробування будівельних матеріалів Verum – це сучасний лабораторно-дослідний центр, який спеціалізується на наданні експертних консультацій, здійснення контролю якості будівельних матеріалів за допомогою новітнього обладнання та видачу детального аналізу проведених досліджень. На даний момент ми є лідером серед аналогічних організацій в Україні, значно випереджаючи інші лабораторії за обсягом виконаних лабораторних досліджень будівельних матеріалів. Починаючи з 2008 року, ми виконали більше 100 000 різних типів випробувань.

Лабораторний контроль в будівництві в нашій компанії проводиться двома методами – руйнують і неруйнуючих. При першому способі випробування проводяться за допомогою преса. Неруйнівний контроль здійснюється з використанням різних методів, які базуються на застосуванні різних технологій (наприклад, ультразвукового, тепловому, оптичному обстеження і т.д.). Але кінцевий результат обох дослідних методів абсолютно ідентичний – досягти максимальної якості піддослідних зразків, елементів і конструкцій, виявити їх дефекти і усунути пошкоджені ділянки.

Для проведення руйнівного методу контролю зразків бетону та інших будівельних матеріалів ми використовуємо найсучасніше і точне обладнання. Лабораторія випробування бетону Verum дозволить визначити критичний поріг навантаження, яку здатний витримати обстежуваний елемент без появи деформацій і руйнування структури. Це сприяє підвищенню безпеки споруджуваного споруди і продовженню його експлуатаційного терміну.

Неруйнівного технологія дає можливість здійснювати контроль без безпосереднього руйнування конструкції. Лабораторія неруйнівного контролю Verum для дослідження будівельних конструкцій та їх елементів використовує цілий перелік методів із застосуванням високоточного обладнання та спеціальних хімічних речовин. Наприклад, при використанні капілярного типу контролю можна визначити наявність мікроскопічних тріщин і зазорів в бетонної конструкції. А за допомогою ультразвукового сканування – виявити неоднорідності в структурі матеріалу, визначити їх точний розмір і координати.

Наша лабораторія ґрунтів дозволяє точно визначити фізичні характеристики грунту на ділянці будівництва. Дані дослідження надзвичайно важливі для визначення можливості зведення споруди на конкретній території, визначають склад грунту (шляхом аналізу його зрізу) і т.д.

Випробувальна лабораторія будівельних матеріалів Verum здійснює повний спектр аналізу і контролю якості. Ми пропонуємо вам оперативність, високe якість проведених нами робіт і найвигідніші умови співпраці. Точність наших досліджень підтверджує видана нам відповідними органами атестація будівельної лабораторії і гарантія державної повірки на все використовуване обладнання. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

Наші переваги

Терміни

Гарантуємо своєчасне виконання випробувань і належним чином оформлену документацію

Якість

Високо кваліфіковані фахівці за допомогою сучасного обладнання виконають випробування будь-якої складності

Лідерство

Verum займає лідируючі позиції за кількістю виконаних випробувань в Україні

Іноваційність

Компанія Verum вдосконалює методи випробувань і постійно розширює спектр послуг. Розробляє IT-продукти для будівельного ринку