Визначення щільності щебеневих і гравійних основ

Щебінь і гравій – матеріали, які застосовуються практично у всіх сферах будівництва, і саме тому визначення щільності щебеневих і гравійних основ займає особливе місце серед послуг лабораторії VERUM.

Випробування проводяться в лабораторних умовах відповідно до державних стандартів.

Чому це важливо

Подушки під фундаменти будівель, основи покриттів для автодоріг і аеродромів, пішохідні зони, підлоги в складських і виробничих приміщеннях, які отримують підвищене навантаження – в їх створенні неодмінно беруть участь щебінь і гравій. І грамотна перевірка ущільнення щебеневої основи служить запорукою того, що в процесі експлуатації конструкція не просяде через перепакування мінеральних часток, в фундаменті не з’являться тріщини, а дорога буде служити довго. А це можливо тільки за умови, що максимальна щільність матеріалу вже досягнута при закладці підстави з щебеню і гравію.

Таким чином, контроль якості ущільнення щебеневої основи не тільки дозволяє уникнути витратних ремонтних робіт, але і забезпечує безпеку використання конструкцій, продовжує термін їх експлуатації.

Необхідна щільність подушки підстави вказується в проектній документації, а реальна залежить від таких факторів як геометрія і розмір фракцій, спосіб ущільнення і т.д. Таким чином, перевірка ущільнення щебеневої основи, яке вже є – завдання для фахівців.

Про послугу ВЕРУМ

Правильно визначити щільність щебеневої основи без спеціального обладнання неможливо, і будівельна лабораторія ВЕРУМ має все необхідне для отримання максимально точного результату:

  • Сучасне оснащення, що забезпечує високу достовірність даних – визначення щільності щебеневої основи в лабораторних умовах передбачає тестування зразка в сухому стані з використанням віброкомпрессіонного методу.
  • Кваліфіковані фахівці, які грамотно здійснюють всі необхідні розрахунки.

 

Лабораторія також має в своєму розпорядженні належне технічне забезпечення для максимально швидкого оформлення документації. Отримані дані та висновок, чи відповідає насипна щільність щебеню ДСТу, вносяться до протоколу випробувань і моментально відправляються замовнику в особистий кабінет.

ico-concrete-waterproof
Вартість послуги
24/07/2024
договірна