Випробування будівельних розчинів

Випробування будівельних розчинів

У сферу послуг будівельної лабораторії ВЕРУМ входить широкий перелік випробувань будівельних розчинів. Крім інших видів перевірок компанія проводить тестування розчинних кубиків. Процедура спрямована на перевірку розчину, застосовуваного в цегляній кладці або стягуванню.

Розчин для цегельної кладки

Цегляна кладка сьогодні використовується часто, і така популярність пояснюється відносною дешевизною матеріалу. У порівнянні з різними видами блоків і каменем цегляна стіна обходиться набагато дешевше, ось чому багато забудовників застосовують цегляну кладку навіть в створенні несучих елементів.

Таке використання вимагає пильної уваги до якості розчину, який бере участь в кладці, в плані міцності, вологостійкості і морозостійкості. Компанія ВЕРУМ проводить випробування розчинних кубиків, а також розчину, відібраного з існуючої кладки із застосуванням сучасних високоточних вимірювальних приладів.

Розчин для стяжки

До розчину, що використовується для створення стяжки, пред’являються не менш високі вимоги, ніж до розчину для кладки:

  • міцність
  • стійкість до впливу вологи.

Стяжка застосовується для теплоізоляції, вирівнювання підлог і перекриття інженерних комунікацій. Не обійтися без стяжки також при створенні підлогових нахилів, а також перед укладанням гідро- і теплоізоляції на даху.

Складність використання розчину для стяжки полягає в тому, що в більшості випадків його готують прямо на об’єкті, змішуючи складові практично «на око». В результаті якість отриманої суміші часто не відповідає нормативним вимогам, і стяжка незабаром починає розтріскуватися і лущитися. Нерідко верхній шар легко відділяється від основного масиву, що відповідно до технології є неприпустимим дефектом.

Тому важлива умова застосування стяжки – проведення випробувань на міцність і відповідність заявленої марці. Процедура не тільки убезпечить забудовника від непередбачених витрат на повторне проведення робіт, але також дозволить заощадити час.

Випробування, проведені лабораторією ВЕРУМ

Фахівці лабораторії здійснюють як тестування кубиків розчину, так і перевірку готової стяжки без руйнування (УЗ, молоток Шмідта). У лабораторії також можна замовити перевірку на визначення вологості стяжки.

Всі процедури проводяться за допомогою сучасного обладнання, і після закінчення тестування замовник моментально отримує результат і протокол випробувань через електронний кабінет.