Стяжка, розчин, цемент

Визначення міцності розчину

Визначення міцності стяжки ультразвуковим методом

Визначення вологості стяжки

Визначення активності цементу

Визначення міцності цементу

Визначення міцності розчину в кладці

Визначення міцності стяжки (молоток Шмідта)

Бетонна стяжка повсюдно застосовується в сучасному будівництві завдяки хорошим експлуатаційними властивостями і універсальності. Але для цього матеріалу характерним є великий розкид показників міцності, який може негативно вплинути на безпеку і довговічність всієї конструкції. Комплексні випробування бетонного розчину, які пропонує компанія Verum, дозволяють своєчасно виявити дефекти і внести необхідні поправки в проект і матеріальну базу об’єкта будівництва.

Способи випробувань і ключові параметри

Найважливішим питанням у будівництві є відповідність характеристик міцності та придатності матеріалів. Міцність вказує на здатність матеріалу протистояти навантаженням, як зовнішнім, так і внутрішнім. При її оцінці береться до уваги і те, що будь-який об’єкт піддається зносу, зменшуючи при цьому стійкість кожного елемента. Тому навіть невелике невідповідність матеріалів на етапі проектування і будівництва можуть стати причиною серйозних наслідків.

Фахове випробування стяжки з бетону, а також застосовуваного в будівництві бетонного розчину, проводять методами руйнівного і неруйнівного контролю. Вони дозволяють перевірити цемент на міцність, пластичність, відрив, стиснення. Важливими властивостями також стають теплопровідність, водо- і морозостійкість. Всі випробування проводяться в строгій відповідності ДСТУ і ДБН, вони дозволяють отримати актуальну інформацію про фактичні експлуатаційні якості матеріалу.

Наші фахівці оперативно проведуть весь спектр робіт, виконавши випробування цементу і стяжки, а також цементного розчину в оптимальному вигляді. Ми гарантуємо доступні ціни, консультації з усіх питань, а також надійність отриманих результатів. Звертайтеся!