Визначення активності цементу

Серед всіх технічних характеристик цементу найбільш важливою є його активність, під якою в будівельній галузі розуміється міцність даного матеріалу. Визначення активності цементу виробляється перед моментом його випуску на ринок. Дана операція дає можливість визначити його марку і привласнити певний клас. Ці показники необхідні для найбільш ефективного застосування цементу, так як в залежності від своєї активності дана речовина може підходити для зведення споруди абсолютно різного призначення і масштабу.

Визначення активності цементу здійснюється на базі лабораторно-дослідного центру, укомплектованого необхідним для вимірювання даного показника обладнанням. Для проведення випробувань з відібраної для дослідження партії будівельного матеріалу виготовляються зразки кубічної форми (розміри яких становлять 40 х 40 х 40 мм при випробуванні на стиснення, і 40 х 40 х 160 при випробуванні на вигин). Для обстеження використовують прес, який поступово підвищує навантаження до моменту повного руйнування випробуваного зразка. При випробуванні на стиснення кубічний зразок просто встановлюють на плоску платформу. Для обстеження на вигин зразок встановлюється на поперечні рейки, встановлені по краях перпендикулярно його нижньої ліжку. Навантаження концентрується по центру верхньої ліжку. В результаті визначається максимально точна активність цементу з мінімальною похибкою. Всі отримані результати вносяться до протоколу випробувань.

Лабораторія іcследованія будівельних матеріалів Verum пропонує вам послуги передових фахівців України на найвигідніших умовах співпраці. Ми також здійснюємо підготовку всього пакета необхідної документації відповідно до актуальних будівельними нормативами і чинним законодавством. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-screed-activity
Вартість послуги
24/07/2024
договорна