Визначення міцності розчину в кладці

Визначення міцності розчину в кладці здійснюється в тих випадках, коли заздалегідь не була здійснена перевірка скріпляє речовини (тобто до монтажу будівельної конструкції). Дані випробування дозволяють дізнатися, наскільки стійка стіна і який приблизний термін служби цієї огороджувальної конструкції.

Визначення міцності розчину в кладці використовуються два методу контролю якості:

  • руйнує
  • неразрушающий

Перший спосіб є досить трудомістким і витратним за часом. Для випробування міцності розчину береться кілька (найчастіше 2) пластинок. З отриманого матеріалу формують зразки кубічної форми з довжиною граней від 2 до 4 см (для склеювання пластинок застосовується гіпсове тісто). Міцність розчину в кладці з’ясовується шляхом випробування зразка на стиск з використанням спеціального преса, поступово збільшує стискає навантаження на елемент до моменту його повної деструктуризации.

Більш вигідним і швидким способом визначення даного показника є другий метод. Для визначення міцності в кладці без її часткового руйнування застосовуються спеціальні прилади. Найпростішим і ефективним в скануванні матеріалу є ультразвуковий дефектоскоп, випромінювання якого без праці проникає в глибини структурирозчину, визначає його щільність, ступінь однорідності і виявляє порожнечі, тріщини та інші дефекти.

Випробувальна лабораторія будівельних матеріалів Verum пропонує вам кваліфіковану допомогу кращих українських фахівців з контролю якості будівельних матеріалів. Всі випробування, що проводяться нашою лабораторією, супроводжуються ретельним протоколированием отриманих результатів і точного визначення необхідних характеристик будівельних матеріалів з мінімальними похибками. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-screed-mason
Вартість послуги
24/07/2024
3300 грн/конструкція