Визначення міцності стяжки (молоток Шмідта)

Під міцністю стяжки розуміється її здатність чинити опір изгибающим, стискає і розтягуючих навантажень. Від величини даних показників залежить надійність і стійкість будівельної конструкції, що вкрай важливо при зведенні споруди будь-якого призначення, або при його безпосередній експлуатації. Визначення міцності стяжки (молоток Шмідта) за допомогою даного приладу є одним з найбільш ефективних і простих методів виконання цієї операції.

Молоток Шмідта являє собою пристрій, принцип роботи якого полягає в так званому «пружному відскоку», завдяки якому проводиться визначення міцності стяжки (молоток Шмідта). Пристрій працює наступним чином:

  • ударний елемент (або «ударник») під дією спускового механізму б’є по поверхні розчину
  • завдяки спеціальній системі пружин ударнику забезпечується можливість здійснення вільного відскоку від поверхні випробуваного матеріалу
  • градуйована крива, встановлена ​​в приладі, фіксує величину відскоку ударного елементу. Завдяки цим даним визначається точна міцність стяжки в конкретно взятому місці.

Для максимально точного визначення міцності стяжки дана операція проводиться не менше 9 разів. При цьому молоток Шмідта відчуває стяжку в різних місцях. На основі отриманих результатів визначається середнє арифметичне значення, на підставі якого виводять кінцевий результат.

Лабораторія Verum пропонує вам послуги кращих фахівців в області контролю якості будівельних матеріалів на кращих умовах співпраці. Випробування ми проводимо в найкоротші терміни і здійснюємо протоколювання отриманих результатів відповідно до положень будівельних нормативів. Замовте послуги нашої лабораторії, і особисто переконаєтеся в кращій якості і оперативності їх виконання!

ico-screed-shmidt
Вартість послуги
06/09/2022
246 грн/конструкція