Визначення міцності стяжки ультразвуковим методом

Руйнівні методи визначення міцності далеко не завжди є вигідними для застосування. Випилювання з готового підстави зразків кубічної форми не тільки сприяє погіршенню естетичної складової, але і зажадає додаткових витрат будівельних матеріалів і фінансових коштів для ліквідації утворився в результаті забору випробуваного зразка отвори. Тому в таких випадках доцільніше використання неруйнівних методів. Найбільш ефективним є визначення міцності стяжки ультразвуковим методом. Дана технологія сканування дозволяє «проникнути» вглиб підстави і визначити точне стан структури матеріалу, з якого була виготовлена ​​стяжка (цементного або бетонного розчину).

Ультразвукове випромінювання виявляє неоднорідності в структурі стяжки, відзначає їх точне місце розташування, вимірює точну товщину стяжки. Визначення міцності стяжки ультразвуковим методом здійснюється із застосуванням спеціальних приладів – дефектоскопів різних моделей. Використання даних агрегатів дозволяє точно визначити міцність стяжки без її руйнування шляхом поверхневого проникання, перевірити однорідність структури і отримати повну інформацію про її стан.

Наша лабораторія Verum пропонує вам провести випробування і перевірити міцність стяжки ультразвуком на кращих умовах співпраці. У нас ви знайдете допомогу провідних фахівців України в області дослідження будівельних матеріалів, повну консультаційну підтримку, складання всього переліку необхідної документації (відповідно до актуальних будівельними нормативами і чинним законодавством). Телефонуйте, замовляйте наші послуги і переконайтеся в найвищій якості надаваних нами послуг особисто!

ico-screed-ultrasound
Вартість послуги
17/06/2024
840 грн/тест