Визначення міцності цементу

Міцність цементу є однією з найважливіших технічних характеристик даного будівельного матеріалу (поряд зі швидкістю його затвердіння). Визначення міцності цементу виробляється, як перед випуском його в продаж (так поступають чесні виробники), так і після придбання партії даного будівельного матеріалу (на предмет достовірності його марки або підтвердження підробку). Для проведення випробувань на міцність цементу застосовується руйнує метод контролю якості.

Визначення міцності цементу в лабораторії проводиться двома способами:

  • на стиск
  • на вигин

Для випробування цементу першим способом з партії обстежуваного сировини виготовляють зразки кубічної форми. Довжина граней куба повинна складати 40 мм. Утворені зразки поміщають під спеціальний прес на плоску платформу. Машина поступово підвищує стискає навантаження, що діє на всю площу верхньої межі куба. Тиск триває до повного руйнування зразка (настає приблизно через 20-40 секунд після початку випробування).

Для випробування цементу на стиск формуються зразки габаритами 40 х40 х 160 мм. Випробуваний матеріал встановлюється на рейки, розташовані по краях нижньої ліжку перпендикулярно грані. Стискаюча навантаження концентрується по центру верхньої межі на одній лінії, провокуючи розтягнення нижньої. Решта протягом експерименту аналогічно попередньому пункту. Результатом обох випробувань є визначення марки цементу і присвоєння йому відповідного класу.

Лабораторія Verum пропонує вам послуги кваліфікованих професіоналів для проведення випробувань визначення міцності цементу для вашого будівельного об’єкту. Всі дослідницькі роботи в нашій компанії супроводжуються підготовкою відповідного пакета документів в суворій відповідності з актуальними нормативами і чинним законодавством. Замовляйте послуги кращих фахівців України, і переконайтеся особисто в найвищій якості надаваних нами послуг!

ico-screed-cement
Вартість послуги
07/09/2022
договорна