Визначення вологості стяжки

Визначення вологості стяжки – важлива операція, яка дозволяє визначити ступінь придатності підстави до подальшої експлуатації. При занадто високою величиною даного показника проведення подальших робіт зі стяжкою може привести до її пошкодження різної тяжкості, і викликати необхідність повторного монтажу підстави. Тому відмова від проведення даної операції є не тільки недоцільним, а й невигідним з точки зору закінчення будівельних робіт в заздалегідь визначений термін.

Найбільш ефективне визначення вологості стяжки з отриманням максимально точних результатів (ступінь вологості цементного або бетонної основи з похибкою до сотих часток відсотка) здійснюється із застосуванням спеціалізованої високоточної вимірювальної апаратури – влагометріі. Дані прилади виробляють обстеження бетонного або цементного підстави з мінімальними витратами часу і показують максимально точну вологість стяжки. Завдяки застосуванню неруйнівного типу контролю стану будівельних матеріалів при скануванні досліджуваного об’єкта немає необхідності у взятті проб шляхом порушення цілісності всього полотна, що є безперечною перевагою. Весь процес займає лічені секунди.

Лабораторія випробування будівельних матеріалів Verum пропонує вам послуги кращих фахівців України. Для проведення випробувань ми використовуємо найбільш сучасне високоточне обладнання, що видають результати з мінімальною похибкою. Всі етапи співпраці супроводжуються безкоштовним консультуванням клієнта щодо цікавлять його аспектів випробування будівельного матеріалу. Для зручності замовників нами розробляється індивідуальна план робіт на об’єкті. Телефонуйте, замовляйте наші послуги і переконайтеся в цьому особисто!

ico-screed-water
Вартість послуги
04/10/2023
330 грн/тест