Теплоізоляційні матеріали

Визначення щільності теплоізоляції

Визначення вологості теплоізоляції

Теплоізоляція широко застосовується в сучасному будівництві. Якісні матеріали та інноваційні технології дозволяють забезпечити комфортний мікроклімат в приміщенні, скоротити тепловтрати і витрати на енергоносії. Випробування теплоізоляційних матеріалів (утеплювачів) на стадії проектування об’єкта дозволяє оцінити реальні фізико-хімічні властивості застосовуваних компонентів, їх можливі відхилення від норми. Це дозволяє своєчасно внести поправки, збільшивши міцність, надійність і довговічність конструкції.

Компанія Verum проводить лабораторні випробування теплоізоляційних матеріалів на вигідних для клієнта умовах.

Основні параметри випробувань

При обстеженні теплоізоляційних матеріалів проводиться оцінка лабораторних зразків за такими властивостями як міцність, щільність, рівень теплопровідності і водопоглинання, вологість, температура самозаймання, а також розрахунок органічних компонентів. У будівництві найчастіше виконують теплоізоляцію з пінополістиролу або мінеральної вати, тому саме ці матеріали найчастіше піддаються лабораторних випробувань.

Всі роботи проводяться в строгій відповідності ДСТУ і іншим нормативним вимогам. Досвідчені фахівці підберуть найефективніші методи випробувань для кожного об’єкта.

Наша компанія пропонує:

  • Професійний підхід.
  • Індивідуальну роботу з кожним клієнтом.
  • Застосування сучасних технологій.
  • Оперативне виконання замовлення.
  • Точні і повні розрахунки, відображені в документації.
  • Консультації з усіх питань.
  • Оптимальні ціни на всі види послуг.

Співпраця з компанією Verum стане запорукою бездоганного проведення проектних і будівельних робіт. Замовляйте випробування теплоізоляційних матеріалів в будь-який зручний час!