Цегла, керамоблоки, газоблоки

Визначення міцності руйнівним методом (цегли і блоків)

Визначення міцності цегли і блоків ультразвуковим методом

Визначення морозостійкості цегли і блоків

Визначення водопоглинання цегли і блоків

Визначення межі міцності цегли і блоків при стисканні

Визначення межі міцності цегли при вигині

Визначення середньої щільності цегли і блоків

Міцність і надійність будівельних конструкцій, як і безпеку їх експлуатації, залежить від якості використовуваних матеріалів, їх відповідності встановленим вимогам і нормам. Грамотно проведені лабораторні випробування будівельних матеріалів дозволяють точно оцінити їх властивості та особливості застосування. Компанія Verum пропонує комплексні випробування керамоблоков, цегли та інших виробів на вигідних умовах.

Лабораторні випробування матеріалів: особливості та призначення

Лабораторна експертиза будматеріалів дозволяє визначити їх реальні фізико-хімічні характеристики та зіставити отримані дані з нормативними показниками. Для цегли і газоблоків ключовими параметрами обстеження є міцність і щільність виробів, наявність в них вапняних добавок. Також обов’язковою частиною перевірки зразків стає контроль розмірів і форм, стану поверхні.

Дані випробування є важливим етапом в оцінці якості матеріалів. Їх проведення та контрольні параметри строго регламентовані ДСТУ і ДБН. Лабораторні випробування будівельних матеріалів дозволяють:

  • Розрахувати фактичні характеристики застосовуваних будматеріалів.
  • Виявити можливі дефекти і відхилення від норми, які можуть негативно вплинути на експлуатацію конструкцій.
  • Провести своєчасний контроль якості і попередити проблеми.

Компанія Verum проводить випробування газоблоків, керамоблоков і цегли, гарантуючи високу точність результатів, а також приємні розцінки і оперативне виконання замовлення. Наші консультанти нададуть інформаційну підтримку і допомогу на всіх етапах співпраці. Ми завжди раді новим клієнтам!