Визначення межі міцності цегли при вигині

Точне визначення межі міцності цегли при вигині є гарантією стійкості будівельної конструкції, яка була зведена з даного матеріалу, безпеки її подальшої експлуатації і тривалості терміну служби всієї споруди. Тому для отримання максимально точного результату випробувань будівельного матеріалу використовується сучасне високоточне обладнання, що дозволяє визначити міцність цегли при вигині з максимальною похибкою 0,1 МПа.

Перед випробуванням взяті зразки проходять кілька етапів підготовки:

  • Цегла вимочують у воді протягом 5 хвилин
  • Після вимочування на ліжко зразків наносяться цементні смужки поперек площині, ширина яких становить 2-3 см. Одна розміщується посередині верхньої площини цегли, дві – на нижній, по її краях.

Для випробування цегли із силікатної розчину або шлаку нанесення вищевказаних смужок не проводиться. При випробуванні зразків з тріщинами площину з дефектами розміщується знизу, щоб розтягнення вироблялося ураженій зоні. Аналогічним способом відчувають цеглини з ненаскрізними пустотами (площину з виїмками розміщують до низу).

Визначення межі міцності цегли на вигин здійснюється наступним чином. Випробуваний зразок укладається на дві поперечні балки, розташовані точно по краях цегли. Прес надає навантаження точно посередині верхньої ліжку, провокуючи розтягнення нижньої до моменту руйнування цегли. Навантаження зростає рівномірно. Руйнування наступає через 20 секунд після початку випробувань. Результат визначається за формулою Rізг = 3PI / 2bh2. Р є максимальним навантаженням, I – відстанню між двома опорами, b і h – шириною і висотою цегли (вирівнюючий шар не враховується).

Випробувальна лабораторія Verum пропонує клієнтам оперативне проведення випробувань визначення межі міцності цегли при вигині, повне складання протоколів досліджень у відповідності з нормами чинного законодавства і оперативну видачу результатів в онлайн-програмі. Замовте наші послуги, і переконайтеся в цьому особисто!

ico-brick-band
Вартість послуги
07/09/2022
195 грн/шт